Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Ukradł samochód, ale na ulicy wypatrzył go właściciel

W czwartek z parkingu przy ul. Mickiewicza skradziono mercedesa. Po jakimś czasie właściciel zobaczył swoje auto na al. Legionów i wskazał go policjantom. Sprawca kradzieży został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Mercedes osobowy z 1991 roku, o wartości 15 tys. zł, został skradziony z parkingu przy SP nr 7 na ul. Mickiewicza w Łomży. Kradzież zgłosił właściciel pojazdu, do którego zadzwoniła siostra, że nie ma samochodu na parkingu, na którym go zostawiła. Po zgłoszeniu policjanci podjęli swoje czynności, zmierzające do ustalenia okoliczności kradzieży – informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. W tzw. międzyczasie właściciel pojazdu wrócił do Łomży i jadąc al. Legionów dostrzegł jadący swój samochód. Od razu powiadomił policjantów, a ci zatrzymali pojazd.

Sprawcą kradzieży okazał się 33-letni łomżyniak. Wstępne badania wykazały, że był pod wpływem środków odurzających. Pobrano od niego krew, aby dokładnie ustalić jakie to były substancje. Noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań, a teraz prokurator zdecyduje o dalszych krokach w sprawie zatrzymanego.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę