Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Niewybuchy w Piątnicy

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Policjanci z KMP w Łomży pilnują niewybuchów, które wczoraj wieczorem odnalazł na posesji jeden z mieszkańców. Dziś znalezisko będą podejmować saperzy. KMP Łomża - w chwili obecnej trwa podejmowanie niewybuchów. Jest to około 25 pocisków artyleryjskich, większość to puste łuski ... Ewakuacji nie będzie. Saperzy jeszcze będą przeszukiwać teren. Interwencja potrwa jeszcze około 40 minut.

Wczoraj tuż po 18 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o niewybuchach – informuje KMP w Łomży. Podczas prac ziemnych w Piątnicy, nieopodal Fortów, właściciel posesji wykopał całkiem niezły magazynek. To gromada, około 25 pocisków artyleryjskich. Znalezisko znajduje się niedaleko wyjazdu drogą krajową 61 w kierunku Marianowa. Na razie nie ma utrudnień w ruchu. 

Jak informują policjanci, około 12. saperzy z Orzysza mają podejmować niewybuchy i wtedy zapadanie decyzja o ewentualnej ewakuacji.  Do tego czasu, od wczoraj znaleziska pilnują policjanci. 

KMP w Łomży informuje, że saperzy podjęli niewybuchy. Okazało się, że większość to  puste łuski i ewakuacja nie była konieczna. Saperzy przeszukali jeszcze poliski teren.

Foto: Fot. KMP Łomża
Foto: Fot. KMP Łomża
Foto: Fot. KMP Łomża

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę