Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Ratusz szuka chętnych do wypłaty odszkodowania

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Urząd Miejski szuka chętnych uprawnionych do odbioru odszkodowania za zajęte nieruchomości. Sprawa dotyczy dwóch działek przeznaczonych pod drogi.

Do 22 czerwca 2021 roku mogą zgłaszać się spadkobiercy do wypłaty odszkodowania, za nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym. Zgodnie z decyzjami zezwalającymi na realizację inwestycji drogowych owe działki zostaną zajęte pod budowę. W związku z tym właścicielowi przysługuje odszkodowanie. Problem w tym, że właściciele nie żyją. Może znajdą się osoby, które dziedziczą po n/w osobach.

Sprawa dotyczy:
- działki 22947 o pow. 0,0207 ha położonej przy ul. Jasnej, wg ostatniego zapisu w ewidencji gruntów właścicielem była Santer Jadwiga (c. Antoniego i Marii)
- działki 21912 o pow. 0,0347 ha położonej przy ul. Wesołej, poprzedni zapis w ewidencji gruntów jako właściciela wskazywał na Rybicką Marcelę (c. Franciszka i Marianny).

Osoby, którym przysługują prawa rzeczowe do tych nieruchomości winny zgłaszać się do Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami Urzędu Miejskiego do 22 czerwca 2021 roku. 

Można wcześniej zadzwonić: 86 215 68 28. 

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę