Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Rozbudowa DK65 w Grajewie

Główne zdjęcie
DK 65, Grajewo fot. GDDKiA

Rozbudowa drogi krajowej nr 65 na odcinku od granicy województwa warmińsko – mazurskiego do skrzyżowania z DK61 w Grajewie. Dzisiaj podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla tej inwestycji. Realizacja planowana jest na lata 2022-2023.

Za 578 tys. zł firma ROBIMART Sp. z o.o. ma wykonać projekt, uzyskać wymagane prawem decyzje, uzgodnienia oraz skuteczną zgodę budowlaną. Dokumentacja ma być gotowa 15 grudnia bieżącego roku - informuje GDDKiA.

Planowane jest podniesienie klasy 1,9 km odcinka DK65 z drogi Głównej (G) do drogi Głównej ruchu przyspieszonego (GP) oraz dostosowanie konstrukcji nawierzchni do przenoszenia obciążeń 11,5 tony/oś. Wybudowanie zostaną też chodniki, ciąg pieszo - rowerowy, a także odcinki dodatkowej jezdni obsługującej ruch lokalny.

W ramach zadania przebudowanych zostanie 7 skrzyżowań. powstaną też zatoki autobusowe, oświetlenie drogi (niemal cały odcinek to ul. Ełcka w Grajewie) z doświetleniem przejść dla pieszych.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę