Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

W szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem powstaje specjalny oddział dla zakażonych koronawirusem

Oddział covidowy dla 14 chorych powstaje w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem.

To już druga próba utworzenia oddziału dla chorych na COVID-19 w tym szpitalu. Po raz pierwszy decyzję o utworzeniu w Wysokiem Mazowieckiem oddziału covidowego z 30 łóżkami wojewoda wydał w 2020 roku. Wówczas władze powiatu odwołały się od niej do ministra zdrowia, który odrzucił skargę samorządu i utrzymał w mocy postanowienie wojewody.

Gdy szpital rozpoczął przygotowania do utworzenia takiego oddziału, na początku grudnia wojewoda zmienił swoją decyzję i nakazał jedynie zapewnienie pięciu łóżek dla chorych z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2.

Tym razem oddział z czternastoma łóżkami ma powstać w miejsce oddziału pediatrycznego i ma zacząć działać jeszcze w pierwszej połowie kwietnia.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę