Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pięciu kierowców straciło prawo jazdy

Pięciu kierowców w ciągu trzech dni jechało o ponad 50 kilometrów na godzinę za szybko w obszarze zabudowanym. Wszystkich namierzyli policjanci z łomżyńskiej „drogówki”, ukarali mandatami i zatrzymali prawa jazdy na trzy miesiące.

W czwartek, przed południem w Łomży, policjanci zatrzymali do kontroli renault. Okazało się, że 26-letni kierowca jechał z prędkością 83 kilometrów na godzinę, w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 30 kilometrów na godzinę. Chwilę przed 13, w gminie Jedwabne, w ręce mundurowych wpadł kierowca mazdy. 20-latek przekroczył prędkość o 56 kilometrów na godzinę. Natomiast w weekend, policjanci namierzyli kolejnych trzech kierowców, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 kilometrów w obszarze zabudowanym.
W sobotę, w Łomży, na ulicy Sikorskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa. Siedzący za kierownicą 41-latek jechał z prędkością 112 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązywała ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę. Kolejny z nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego to 26-letni kierowca kia. Mężczyzna, jadąc ulicą Szosa Zambrowska, przekroczył prędkość o 52 kilometry na godzinę. Ostatni z kierujących został zatrzymany w niedzielę, na ulicy Piłsudskiego. Mieszkaniec Łomży jechał seatem z prędkością 104 kilometrów na godzinę.
Kierowcy za popełnione wykroczenia zostali ukarani mandatami a ich konta wzbogaciły się o 10 punktów karnych.

Wszyscy też stracili prawa jazdy na trzy miesiące.

Żródło: KMP Łomża


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę