Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 26 września 2020 napisz DONOS@

Poranne wypadki

Główne zdjęcie

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło rano na drogach dojazdowych do Łomży. Najpierw trzy pojazdy zderzyły się w Starej Łomży a później ciężarówka wjechała w tył auta osobowego. Na szczęście ludziom nic poważnego się nie stało.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce kilkanaście minut przed 8.00 na drodze DK63. Samochód osobowy jadąc od Łomży, w Starej Łomży przy Szosie chciał skręcić w lewo. Auto zatrzymało się i zaczęło przepuszczać pojazdy z przodu. Za nim zatrzymała się ciężarówka, pic-up. Kierowca kolejnego pojazdu nie zauważył zatoru, uderzył w tył pic-upa, a ten wylądował w rowie. Uszkodzone zostało także przejeżdżające obok auto jadące do Łomży. Być może przyczyną niezauważenia przepuszczających pojazdów przez kierowcę Forda było ostre poranne słońce, świecące w tym miejscu prosto w oczy kierowców jadących w kierunku Podgórza.

Drugie zdarzenie miało miejsce kilka minut później w Marianowie. Kierowca ciężarówki - betoniarki, jadąc od Łomży w kierunku Stawisk, nie zauważył skręcającej do szkoły Fabii i uderzył w tył tego auta. Osobówka przeleciała na drugą stronę drogi i wpadła do rowu. Na szczęście nic nie jechało z przeciwnej strony. 

W obu tych zdarzeniach nic poważnego ludziom się nie stało.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę