Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Życzenia biskupa łomżyńskiego na Wielkanoc 2004

Moi Bracia i Moje Siostry! Spotykam się z Wami w rodzinie świętującej radość zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią – w dniach liturgicznego obchodu Zmartwychwstania Pańskiego. Na to spotkanie niosę serdeczne życzenia wielkanocne. Rozpowiadajmy wiadomość najważniejszą w historii ludzkości: w Chrystusowym Zmartwychwstaniu zło zostało pokonane przez dobro i śmierć przez życie; w świecie kuszonym do nienawiści ostatecznie zwycięża miłość. Zasiadając do wielkanocnego posiłku posyłam Wam wraz z Księdzem Biskupem Tadeuszem serdeczne błogosławieństwo. + Stanisław Stefanek TChr Biskup ŁomżyńskiŁomża, Wielkanoc 2004


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę