Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
4lomza Gazeta Bezcenna nr 33

Dwóch radnych wycofało się z pomysłu obniżania diet

Niespełna tydzień wytrzymała koalicja radnych na rzecz obniżenia sobie diet. W poniedziałek z szóstki radnych, którzy podpisali się pod wnioskiem ograniczającym zarobki rajców (zobacz GB nr 32 - “Dieta, ach dieta...”) dwóch się wycofało.

Tomasz Gałązka i Maciej Głaz napisali, do Przewodniczącego Rady Miasta: “w związku z tym, że projekt ten wzbudził wątpliwości co do braku szerszej konsultacji w Klubach i Komisjach, zaś podpisało się pod nim tylko 6 radnych, wycofujemy swoje podpisy(...)”.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę