Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Za monitoring zapłaci SM Perspektywa!

W nawiązaniu do deklaracji złożonej na sesji Rady Miejskiej Łomży w dniu 31 marca 2004r w sprawie przejęcia przez Spółdzielnię Mieszkaniową Perspektywa osiedlowej części systemu monitoringu wizyjnego proszę o przedstawienie propozycji terminu, w którym mogłoby to nastąpić. Dotyczy to elementów systemu finansowanych lub współfinansowanych przez Spółdzielnię,

w tym punktów nadzoru Nr 1 – ul. Ks. Janusza 23, Nr 2 – ul. Ks. Anny 5 i Nr 3 – ul. Kazańska 1. Wstępnie proponujemy termin 1 czerwca b.r.
Odpowiednio wcześniejsze określenie terminu przekazania pozwoli nam na organizacyjne przygotowanie przekazania, w tym zwrócenie się do Rady Miejskiej o podjęcie właściwej uchwały.

w podpisie
wiceprezydent Łomży

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę