Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Większy market?

Firma Dimeg - Bielańska z Warszawy - inwestor , który rozpoczął budowę obiektu handlowego, przy ulicy Zawadzkiej w Łomży, chce zwiększyć powierzchnię pawilonu o 700 metrów kawadratowych. Nieoficjalnie dowiedziało się Radio Bab.

Zgodę na zwiększenie powierzchni marketu będzie jadnak musiał wydać prezydent Łomży, przy czym do Urzędu Miasta , taka informacja jeszcze nie dotarła. Nieoficjalne informacje na ten temat mają również miejscowi kupcy.
Zgodnie z prawem , pozwolenie na rozbudowę inwestycji , warszawska firma musi uzyskać także prawdopodobnie od najbliższego sąsiada - w tym wypadku Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa" w Łomży. Tymczasem jak powiedział nam prezes Zbigniew Lipski na temat rozbudowy obiektu handlowego , przy Zawadzkiej nic mu nie wiadmo i w tej sprawie spółdzielnia nie będzie zajmować stanowiska.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę