niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Groźny wypadek na drodze do Zambrowa

Trzy osoby zostały ranne po zderzeniu tira z busem w okolicach Zambrowa. Do wypadku doszło na dojeździe – łączniku drogi prowadzącym do obwodnicy Zambrowa w ciągu drogi ekspresowej S8. Po zderzeniu ciężarówka wywróciła się całkowicie blokując przejazd. Ruch odbywa się po „starej” drodze przez Zambrów.

Do wypadku doszło około godz. 13.15. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że samochód  ciężarowy z naczepą wyładowany grysem jechał od Łomży do obwodnicy Zambrowa. W pewnym momencie z nieznanych jeszcze przyczyn zderzył się z busem – VW Transporterem jadącym w przeciwnym kierunku. Busem na szwajcarskich numerach rejestracyjnych podróżowały dwie osoby i pies. Wszyscy, a także kierowca tira doznali obrażeń. Na razie nie wiadomo jak poważne są  obrażenia jakich doznali.
Na miejscu pracują m.in. policjanci z komendy w Zambrowie, którzy szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. 
Dojazd do obwodnicy Zambrowa będzie zablokowany przez kilka kolejnych godzin. Ruch samochodów odbywa się po „starej” drodze przez Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0