niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Groźna kolizja w centrum Łomży

Ciągnik siodłowy zderzył się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Gen. Władysława Sikorskiego w Łomży. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło około godz. 23.00. Na szczęście ludzie wyszli z tego bez większych obrażeń, ale policjanci zatrzymali kierowcy ciężarówki prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym.

Według ustaleń policji groźnie wyglądające zdarzenie to kolizja drogowa. Doszło do niej z winy kierowcy ciężarówki, która jadąc ulicą Sikorskiego w kierunku Wojska Polskiego wjechała na skrzyżowanie z Aleją Legionów przy migającym żółtym świetle sygnalizacji i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu Aleją Legionów w kierunku Placu Tadeusza Kościuszki samochodowi osobowemu marki renault espace. Samochody zderzyły się bocznie, a osobówka uderzyła jeszcze w znak drogowy. W samochodzie tym jechały cztery osoby, ale na szczęście nikt nie doznał większych obrażeń i po badaniach wszyscy zostali zwolnieni do domu. 
Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że sprawca kolizji to 28-letni mieszkaniec Przasnysza, któremu policjanci zatrzymali prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym.  
Natychmiast po zdarzeniu na miejscu zjawiły się też dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej, które zajęły się uprzątnięciem skrzyżowania w centrym miasta. Na jezdni, poza częściami rozbitych samochodów i rozlanymi płynami, znalazła się także część ładunku przewożonego przez ciężarówkę – zmielone podzespoły elektroniczne.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0