sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

Wypadek na Piłsudskiego

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży. Wyjeżdżający z ulicy Fryderyka Chopina kierowca samochodu marki kia najprawdopodobniej usiłował wymusić pierwszeństwo przejazdu na kierowcy mercedesa. Po zderzeniu samochodów do szpitala zabrano kilkuletnie dziecko.

Do wypadku doszło kilkanaście minut przed godz. 17. Kierowca kia wyjeżdżał z ulicy Chopina w lewą stronę. Aby dostać się jezdnie prowadzące w kierunku Ronda Solidarności musiał przeciąć dwa pasy Alei Piłsudskiego prowadzące w kierunku skrzyżowania z Aleją Legionów. Do zderzenia kia z mercedesem jadącym w tym kierunku doszło gdy kia była już na drugim pasie jezdni. 
Po wypadku na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe: pogotowie, straż pożarna i policja. Z pierwszych informacji wynika, że do szpitala trafiło kilkuletnie dziecko przewożone w jednym z samochodów. W miejscu wypadku pracują jeszcze policjanci ustalający okoliczności i dokładny przebieg zdarzenia. W dalszym ciągu są tu utrudnienia w ruchu. Samochody jadące w kierunku Alei Legionów przepuszczane są tylko jednym pasem jezdni.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0