niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Młodzi zatrzymali pijanego kierowcę

Dwóch młodych mężczyzn ujęło na gorącym uczynku nietrzeźwego kierowcę citroena. Okazało się, że zatrzymany 57–latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie i w samo południe usiłował przejechać przez środek Łomży.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj ok. godziny 12.30 na skrzyżowaniu ulicy Polowej i Alei Legionów. Dwaj młodzi mężczyźni wysadzili 57–latka z auta i zabrali mu kluczyki, a następnie przekazali „pod opiekę” innemu mężczyźnie, który wezwał policję. Okazało się, że 57-letni mieszkaniec gminy Jedwabne miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie i w takim stanie jeździł ulicami Łomży. Kierowca citroena po zjechaniu z ronda na placu Kościuszki uszkodził dwa znaki drogowych i o mało nie potrąciłby ludzi znajdujących się na przejściu dla pieszych. Będący świadkami zdarzenia mężczyźni natychmiast zareagowali, nie dopuszczając kierującego citroenem do dalszej jazdy.

Funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki będą wyjaśniać wszystkie okoliczności zdarzenia, a 57-latek z Jedwabnego stanie przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0