sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

Wiceminister Zieliński miał wypadek

W nocy w miejscowości Krzywa między Korycinem a Suchowolą na drodze krajowej nr 8 z Białegostoku do Augustowa doszło do wypadku, w którym uczestniczył wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński - poinformowało RMF FM. - Polityk trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego stłuczenie klatki piersiowej.

Wiceminister Jarosław Zieliński podczas tegorocznych uroczystości z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja w Łomży
Wiceminister Jarosław Zieliński podczas tegorocznych uroczystości z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja w Łomży

Jak podało radio samochód, którym jechał Zieliński, prowadziła jego żona. W pewnym momencie auto miało zjechać z drogi i zderzyć się bokiem z jadącym z naprzeciwka bmw. Samochód wiceministra uderzył w słup na poboczu. Zieliński trafił do szpitala z bólem klatki piersiowej, jednak obrażenia były niegroźne i został on już wypisany. Pozostałe osoby nie doznały obrażeń.

Jarosław Zieliński to jeden z najważniejszych w regionie polityków Prawa i Sprawiedliwości. Pochodzi z Suwałk. Od pięciu kadencji zasiada w ławach sejmowych. Za „pierwszego rządu PiS” był wiceministrem edukacji w latach 2005–2006 i wiceministrem MSWiA (2006–2007). Teraz od 2015 ponownie jest wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0