sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

Awanse w ARiMR

Beata Orzołek dotychczasowa dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży została powołana na stanowisko zastępcy prezesa ARiMR w Warszawie. W Łomży na fotelu dyrektora zastąpił ją dotychczasowy zastępca Wiesław Grzymała, przewodniczący Rady Miejskiej w Łomży.

Beata Orzołek
Beata Orzołek
Wiesław Grzymała
Wiesław Grzymała

Dr inż. Beata Orzołek dyrektorem ARiMR w Łomży została w styczniu 2016 roku. Wcześniej była m.in.  dyrektorem Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, i kierownikiem Biura Powiatowego w Kolnie. W centrali ARiMR w Warszawie będzie nadzorowała trzy departamenty: Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych, Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt oraz Departament Płatności Bezpośrednich.

W związku z awansem dyrektor Orzołek do centrali w Warszawie zwolnił się fotel dyrektora podlaskiego oddziału ARiMR w Łomży. Nowym dyrektorem zastał dotychczasowy zastępca Wiesław Grzymała, który jest przewodniczący Rady Miejskiej w Łomży. Podobnie jak Orzołek Grzymała do ARiMR powrócił w styczniu 2016 roku. Wcześniej – „za pierwszego rządu PiS” -  Grzymała był kierownika powiatowego biura ARiMR w Łomży. Po przejęciu władzy w kraju przez koalicję PO-PSL Grzymała – działacz PiS - został zwolniony z Agencji latem 2008 roku. Sąd orzekł kilka miesięcy później, że odbyło się niezgodnie z prawem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0