środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Pożar na Spokojnej

Trzy osoby zostały zabrane do szpitala po pożarze jaki wybuchł we wtorek późnym wieczorem w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Spokojnej w Łomży. Jak informują strażacy, gdy pierwsza jednostka ratownicza dotarła na miejsce dwie z tych osób znajdowały się wewnątrz mieszkania w którym paliło się. Pożar został już ugaszony, ale na miejscu pracują jeszcze służby ratownicze.

Zgłoszenie o pożarze strażacy odebrali ok. 20.40. Natychmiast na miejsce wysłano dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze. Okazało się, że paliło się w jednym z mieszkań na parterze bloku będącego w zarządzenie Zakładu Gospodarki Komunalnej. Sytuacja jest już opanowana i ogień został ugaszony. Na razie nie wiadomo jak wielkie straty spowodował pożar, ani co było jego przyczyną. To mają ustalić policjanci, którzy także są na miejscu zdarzenia.

Trzy osoby zostały zabrane przez pogotowie. Dwie z nich strażacy wyprowadzili z płonącego mieszkania, trzecia gdy pierwsza jednostka dotarła na miejsce, była na zewnątrz. Poszkodowani – dwóch mężczyzn i kobieta - byli przytomni. Strażacy przekazali je ekipom pogotowia ratunkowego, które zabrały je do szpitala na dalsze badania.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0