Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Setka uczniów doceniona przez prezydenta

58 uczniów podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Łomży za osiągnięcia naukowe, kolejnych 24 za osiągnięcia sportowe przez 10 miesięcy roku szkolnego będzie otrzymywało od 80 do 180 zł miesięcznie. Natomiast 18 uczniów otrzyma jednorazowo od 500 do 1200 zł. Prezydent Mariusz Chrzanowski podpisał zarządzenie przyznające stypendia i nagrody Prezydenta Łomży setce najlepszych uczniów w minionym roku szkolnym.

Stypendia naukowe w podstawówkach to 80 zł, w gimnazjach – 120 zł, a w szkołach ponadgimnazjalnych – 180 zł płatne przez 10 miesięcy.  Stypendia sportowe wynoszą 110 zł przez 10 miesięcy, niezależnie od szkoły. Nagrody edukacyjne są jednorazowe: w podstawówce wynoszą 500 zł, w gimnazjum – 800 zł, w liceum – 1000 zł, natomiast w technikum – 1200 zł.

W załączniku publikujemy zarządzenie w sprawie przyznania Stypendium i Nagród Edukacyjnych Prezydenta Miasta Łomża za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe uczniom oraz studentom I roku uczelni publicznych i niepublicznych w roku szkolnym 2015/2016 zawierające imienna listę nagrodzonych uczniów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę