środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Nowy przewodniczący RN MPEC

Marek Kozikowski z Gdańska został nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Rada wybrała go podczas poniedziałkowego posiedzenia po śmierci poprzedniego przewodniczącego. Kozikowski w składzie RN MPEC Łomża jest od niemal trzech lat.

- W tym roku wygasa nam kadencja więc przewodniczącym będę przynajmniej do zgromadzenia wspólników, a później decyzja będzie należała do prezydenta Łomży czy powoła mnie do Rady na kolejną trzyletnią kadencję – mówi Kozikowski.

Marek Kozikowski jest niezależnym ekspertem w branży energetyki cieplnej. Mówi, że łomżyńska spółka ciepłownicza jest w dobrej kondycji finansowej czego efektem mają być ubiegłoroczne wyniki spółki. W jego ocenie wyzwania jakie stoją przed spółką na najbliższe lata to dokończenie modernizacji kotłów, dalsza wymiana sieci przesyłowych a także przygotowania inwestycji do osiągnięcia przez ciepłownię wyższych wymogów dotyczących ochrony środowiska jakie trzeba będzie spełnić od 2022 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0