wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@
tekst płatny

Walentynki w Galerii Bursztynowej!

14 lutego (sobota) zapraszamy na Walentynki do Galerii Bursztynowej. Będzie to największa tego typu impreza w regionie. Jakie atrakcje czekają naszych klientów w tym dniu? Kiermasz upominków na walentynki - od godz. 10.00 do 21.00 zaprosiliśmy producentów rękodzieła aby przygotowali limitowane serie upominków niespotykane w sklepach. Ponadto będzie można kupić żywe kwiaty oraz różne słodkie rzeczy „walentynkowe”. Każdy wybierze coś dla siebie!

Najemcy przygotowali ofertę walentynkową: wiele sklepów przygotowało specjalną ofertę na walentynki np. na kosmetyki, bieliznę, biżuterię. Oferta najemców i dodatkowo  kiermasz razem stanowią największy wybór w regionie w jednym miejscu upominków na walentynki dla każdej grupy klientów - od najmłodszych do najstarszych.

Fotobudka: przez 5 godzin od 12.00 do 17.00 każdy będzie mógł gratis zrobić sobie zdjęcie (i zabrać ze sobą) z wykorzystaniem różnych przebrań - w tym i walentynkowych.

Wielkie malowanie: od 11.00 do 17.00  będzie można korzystać z bezpłatnych usług makijażu (2 stanowiska). Oprócz Tego najmłodsi i młodzież będą mieli okazję pomalować  sobie (bez opłat) artystycznie twarz. Zatrudniliśmy jedną z najlepszych specjalistek w tej dziedzinie.

Konkurs plastyczny dla dzieci od 11.00 do 17.00 najmłodsi będą uczestniczyć w malowaniu bursztynowych serc (logo galerii bursztynowej) pod fachową opieką. Najlepsze 3 prace zostaną  nagrodzone a wszystkie wystawione na widok publiczny.

Prezenty od misia bursztynka: miś bursztynek wraz z pomocnicami będzie rozdawał prezenty – serduszka bursztynowe.

Koncert „różne odcienie miłości” od 11.00 do 18.00 na scenie wystąpią: „Droga na Ostrołękę”, „Nie Oni Jedni” oraz Olga Załęska – zwyciężczyni otwartej sceny wokalnej z 2014 roku. Artyści będą śpiewać o miłości i jej różnych odcieniach.

Konkursy z nagrodami: na scenie będą się odbywały przez cały czas trwania wydarzenia różnego rodzaju konkursy. Fundatorami nagród są wystawcy – uczestnicy kiermaszu.

Zapraszamy na wielką imprezę, na której można skorzystać aż z 7 różnych okazji i atrakcji.  Galeria Bursztynowa to galeria z sercem! Szykujcie się na Walentynki w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa, Ostrołęka ul. Gorbatowa 28 
galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0