poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

Bilet miesięczny MPK przez internet

Od lutego mieszkańcy Łomży stale korzystający z transportu miejskiej komunikacji bilet miesięczny będą mogli kupić przez internet. Cena będzie taka sama jak biletów papierowych kupowanych w kasie MPK czyli o 10 zł droższych - w przypadku „normalnych” biletów - niż dostępne już od dłuższego czasu e-bilety, które jednak można doładowywać tylko w ratuszu przy Starym Rynku lub w siedzibie MPK na ul. Spokojnej.

Łomżyńskie MPK poinformowało o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Go Pay. Bilety miesięczne na przejazd autobusami komunikacji miejskiej po Łomży będzie można kupować - począwszy od 1 lutego - za pośrednictwem strony internetowej www.gopay24.pl

- Płatności za bilet można będzie regulować kartami płatniczymi lub przelewami internetowymi, a ceny biletów będą takie same jak biletów papierowych kupowanych w kasie MPK, bez żadnych opłat dodatkowych – podaje MPK. - Potwierdzeniem zakupu i dowodem uprawniającym do przejazdów będzie unikalny kod QR, który nabywca otrzyma na adres e-mail lub na numer telefonu podany przy  rejestracji. W trakcie kontroli pasażer będzie obowiązany posiadać i pokazać kontrolerowi papierowy wydruk otrzymanego kodu lub też otrzymaną wiadomość z kodem  w telefonie.

MPK nową usługę uruchamia na razie na okres próbny. Jeśli okaże się, że wszystko funkcjonuje prawidłowo pozostanie w ofercie  na stałe. Póki co na zachętę dla pierwszych klientów, którzy zechcą wypróbować „nowinkę” firma Go Pay przygotowała ofertę promocyjną. Wszyscy, którzy do dnia 20 lutego zakupią bilety przez internet otrzymają 20% zniżki. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0