poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

Pięciu zarejestrowanych, kolejni będą w kolejce?

Piotr Grabani jest piątym kandydatem na prezydenta Łomży zarejestrowanym przez Miejską Komisję Wyborczą w Łomży. Wcześniej – jak informowaliśmy we wtorek – Komisja zarejestrowała Chrzanowskiego (PiS), Dzierzgowskiego (PSL), Piorunka (PO) i Zgrzywę (ŁNM). Termin zgłaszania kandydatów mija o północy.

Piotr Grabani (60 lat) na prezydenta Łomży został zgłoszony przez KWW Łomżyńska Wspólnota Samorządowa. To komitet, który siedzibę ma w Piątnicy, ale jest też jednym z 8 komitetów jakie zarejestrowały kandydatów na radnych miasta.

Będzie ośmiu?
Już wczoraj działacze KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke jako swojego kandydata na prezydenta przedstawili Mariana Niecieckiego, ale Komisja Wyborcza dotychczas jeszcze jego zgłoszenia nie miała.
Dziś wieczorem konferencje prasową „poświęconą wyborom samorządowym do Rady Miejskiej, Sejmiku Województwa Podlaskiego i na stanowisko Prezydenta Łomży” organizuje komitet SLD - Lewica Razem. Według wcześniejszych doniesień z Białegostoku ich kandydatem na prezydenta Łomży ma być obecny prezydent Mieczysław Czerniawski.
Póki co bez ujawnionego kandydata na prezydenta pozostaje KWW Razem dla Łomży. Według nieoficjalnych informacji nad startem „zastanawia się” Tadeusz Zaremba.

cz
pt, 17 października 2014 10:06
Data ostatniej edycji: pt, 17 października 2014 10:13:50

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0