poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

Stażyści w Pepeesie

Dwudziestu stażystów i praktykantów spędzi trzy miesiące Pepepes. Studenci, uczniowie szkół wyższych i osoby bezrobotne odbywają praktyki w jednym z największych zakładów pracy w regionie w ramach akcji „Staż w Twoim Regionie” organizowanej przez spółkę Pepees pod patronatem Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Akcja prowadzona jest już od 7 lat.

Staże w Pepees odbywają się w pionie produkcji, kontraktacji, skupu oraz jakości i technologii czy informatyki. 
- Teraz przed władzami Pepees kolejne wyzwanie. Musimy pokazać  młodzieży, że ich merytoryczna wiedza podparta praktycznym doświadczeniem, jakie pozyskają  w Pepees przynosi efekty edukacyjne i zawodowe – podkreśla Wojciech Faszczewski, prezes łomżyńskiej spółki. - Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem naszą ofertą edukacyjną i mogę obiecać, że  przed nami jeszcze kolejne odsłony programu „Staż w Twoim regionie”.

„Staż w Twoim Regionie” to część programu „Region dla Młodych”, organizowanego przez PEPEES S.A. Kampania PEPEES kierowana jest do dzieci, młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych oraz studentów. W ramach tej akcji Spółka ostatnio zachęcała dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie poświęconym dbaniu o Naszą planetę, dbaniu o Region. 22 kwietnia w Międzynarodowy Dzień Ziemi ogłoszono zwycięzców konkursu. Kolejnym etapem akcji jest program „Staż w Twoim Regionie”. PEPEES poprzez promowanie działań edukacyjnych chce wspierać lokalną młodzież i dzieci w ich karierze szkolnej a później zawodowej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0