wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Od poniedziałku na Przykoszarowej jeszcze trudniej

Od poniedziałku 21 lipca, drogowcy przebudowujący ulicę Przykoszarową, planują zamknąć całkowicie dla ruchu odcinek tej drogi od skrzyżowania z ul. Niemcewicza do skrzyżowania z ul. Handlową. Dojazd do cmentarza i zakładu pogrzebowego będzie możliwy tylko poprzez ulicę Śniadeckiego. Tam ma być przez około miesiąc.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza skrzyżowanie z ul. Niemcewicza zostanie pozostawione pod ruchem, natomiast skrzyżowanie z ul. Handlową zostanie zamknięte. 
Przypomnijmy remont ul. Przykoszarowej zaczął się na początku kwietnia. Początkowo prace prowadzono na odcinkach od Alei Legionów do ul. Handlowej, oraz od skrzyżowania z ul. Niemcewicza do ul. Zawadzkiej. Pod koniec czerwca, po wykonaniu większości robót na tych fragmentach drogowcy zwolnili je i zajęli odcinek od skrzyżowania z ul. Niemcewicza do skrzyżowania z ul. Handlową. Do tej pory roboty były prowadzone przy połówkowym zamknięciu jezdni, zaś ruch, sterowany sygnalizacją świetlną, odbywał się wahadłowo. Teraz odcinek ten – na około miesiąc - ma być całkowicie zamknięty. 
Zakończenie wszystkich robót na Przykoszarowej przewidziane jest w drugiej połowie października.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0