wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Wbił mu nóż w plecy

27-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem w Kacprowie pod Grajewem. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę przed wieczorem. Jak mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży sprawcą jest 40-letni Grzegorz W., który sam po zdarzeniu powiadomił policję. Mężczyzna został zatrzymany. Prokurator po przedstawieniu mu zarzutu zabójstwa najprawdopodobniej jeszcze dziś wystąpi do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 18.00 na terenie jednej z posesji w Kacprowie. Jak relacjonuje prokurator Kudyba 40-letni  Grzegorz W. zadzwonił na policję i powiadomił, że ugodził nożem mężczyznę, który wtargnął do jego domu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zobaczyli na schodach domu leżącego mężczyznę z ostrzem noża wbitym po lewej stronie. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Zabity to 27-letni Szymon K.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że między mężczyznami doszło do sprzeczki. Grzegorz W. wypychał  z domu przybysza i w pewnym momencie uderzył go nożem w plecy -  mówi prokurator Maria Kudyba.
Nożownik został natychmiast zatrzymany przez policję. Ma usłyszeć zarzut zabójstwa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0