środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Jogurty greckie z Piątnicy

Piątnica otwiera sezon wiosenny przedstawiając nowy, lekki Jogurt typu greckiego bez tłuszczu o dwukrotnie większej zawartości białka, naturalny i z owocami. Są one produkowane w rozbudowanym zakładzie w Piątnicy, w którym w marcu uruchomiono specjalną, nowoczesną linię produkcyjną. OSM Piątnica zapowiada silne wsparcie reklamowe swoich nowych produktów także w telewizji.

OSM Piątnica od 21 lat znana jest w całym kraju z Serka Wiejskiego. Spółdzielnia produkuje także śmietany, których jest największym dostawcą w Polsce, świeże twarogi, serki do smarowania (Twój Smak, Twój Smak Puszysty) oraz kefiry i serek Mascarpone. 
W 2012 roku OSM Piątnica zaczęła podbijać kolejny segment wyrobów mleczarskich - wprowadzając do oferty jogurt naturalny i gęsty jogurt z mascarpone, a w sierpniu 2013 roku uruchomiła produkcję świeżego Mleka Wiejskiego w unikalnym na rynku opakowaniu - butelce z uchwytem. W marcu 2014 roku OSM Piątnica rozszerzyła ofertę jogurtów, wprowadzając na rynek jogurty typu greckiego 0 proc. tłuszczu, 2 razy więcej białka. Jogurty typu greckiego - naturalny i w trzech wersjach smakowych: z truskawkami, wiśniami, oraz brzoskwinią i marakują dostępne są w sprzedaży od marca. W maju na rynku pojawią się kolejne trzy smaki: z malinami, z gruszką i jabłkiem oraz z jagodami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0