środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Prezydent Czerniawski sam zgłosi kandydatów na członków nowego zarządu MPEC

Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta Łomży, oficjalnie w środę po południu potwierdziła wszystkie podawane przez nas we wtorek informacje dotyczące upływu kadencji zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Jutro (w czwartek) ma zostać wybrany zarząd miejskiej spółki na nową kadencję. Jak przekazuje Sobocińska kandydatów na członków zarząd zgłasza prezydent, a zatwierdza Rada Nadzorcza spółki.

Mieczysław Czerniawski
Mieczysław Czerniawski
Oto odpowiedzi na pytania dotyczące zarządu MPEC jakie otrzymaliśmy od rzecznika prasowego prezydenta Łomży
Oto odpowiedzi na pytania dotyczące zarządu MPEC jakie otrzymaliśmy od rzecznika prasowego prezydenta Łomży

Na czwartek zwołano posiedzenia Zgromadzenia Wspólników MPEC oraz Rady Nadzorczej. Zgodnie z procedurą najpierw Zgromadzenia Wspólników czyli jednoosobowo prezydent Łomży ma skwitować ubiegłoroczne działania „starego” zarządu, po czym Rada Nadzorcza formalnie musi wybrać „nowy” zarząd. 
- Prezydent zgłasza kandydatów (na członków zarządu – dop. red.), zatwierdza Rada Nadzorcza – podaje Anna Sobocińska odpowiadając na nasze poniedziałkowe pytania w tej sprawie. 
Na razie nie wiadomo ilu kandydatów na członków zarządu zgłosi prezydent. Zgodnie z regulaminem zarząd MPEC-u może liczyć od jednej do trzech osób. Początkowo miejska spółką kierował zarząd dwuosobowy, ale od 10 lat składa się on z trzech członków.

zobacz: Będzie zmiana we władzach MPEC?


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0