wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Mróz powoli ma odpuszczać

Minionej nocy na stacjach synoptycznych i posterunkach telemetrycznych w województwie podlaskim zanotowano następującą temperaturę minimalną: Suwałki -19,4°C , Białystok -20,8°C, Biebrza -20,6°C, Różanystok -22,2°C, Białowieża -22,5°C. Kolejne noce mają być już cieplejsze. nieco

Wiesław Winnicki,  synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW przewiduje dziś w dzień temperaturę maksymalną od -13°C do -11°C. 
Zachmurzenie na ogół małe tylko lokalnie wzrost zachmurzenia do dużego ze słabymi opadami śniegu. W nocy zachmurzenie w południowej części województwa stopniowo wzrastające do dużego aż do wystąpienia tam miejscami opadów śniegu. Temperatura minimalna od -18°C na Suwalszczyźnie do -15°C na południu województwa. 

W niedzielę w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady śniegu. Temperatura maksymalna od -11°C na Suwalszczyźnie do -8°C na południu województwa. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.
W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie duże. Miejscami opady śniegu. Temperatura minimalna od -14°C na Suwalszczyźnie do -11°C na południu województwa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0