niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Zablokowana „61” po wypadku pod Karwowem

Osobowy mercedes zderzył się czołowo z ciężarówką na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. Do wypadku doszło w okolicach wsi Karwowo przed Stawiskami (od strony Łomży). Osobówką podróżowały prawdopodobnie trzy osoby, w tym dwoje dzieci. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci zalecają objazd przez od Kisielnicy przez Kolno do Stawisk.

Do wypadku doszło około godziny 13. Świadkowie relacjonują, że droga jest bardzo śliska. W pobliżu miejsca w którym doszło do wypadku w rowie leży także piaskarka.   
Jak podaje asp. sztab. Joanna Makarewicz z kolneńskiej policji, do wypadku doszło gdy kierowca mercedesa zjechał na lewy pas jezdni gdzie zderzył się z jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówką. 
Kierowca osobówki, którego aby wydobyć ze zniszczonego samochodu strażacy musieli rozcinać karoserię, został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Łomży. Stan pozostałych pasażerów samochodu nie jest znany.

Opady śniegu oraz niska temperatura i silne wiatry spowodowały, że warunki do jazdy są trudne. Jest ślisko i niebezpiecznie, na drogach w wielu miejscach zalega spora warstwa śniegu przez co droga hamowania znacznie się wydłuża. Policjanci proszą o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkość do warunków na jezdni.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0