środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Drogowcy na Rondzie Kościuszki

Stoi Aleja Legionów i Wojska Polskiego. Drogowcy, którzy wczoraj łatali Wojska Polskiego i Rondo św. Brunona, o poranku rozpoczęli łatanie dziur na największym w mieście Rondzie Kościuszki. Zablokowany częściowo jest wjazd i zjazd dwóch głównych ulic prowadzących do ronda. - Prace na Rondzie Kościuszki potrwają dzień, może dwa – mówi Arkadiusz Kułaga MPGKiM.

Łatanie nawierzchni Ronda Kościuszki prowadzone jest w ramach tzw. remontów cząstkowych nawierzchni kilku ulic zleconych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Prace zaczęły się na początku września i miały potrwać kilka - kilkanaście dni. Padające deszcze znacznie je utrudniały. Dopiero teraz ekipy remontowe dotarły do newralgicznego Ronda Kościuszki. Prowadzone tu prace dały efekty w postaci korków na Legionów o poranku sięgający niemal do skrzyżowania z ul. Sikorskiego. Długi rząd tirów pomału przesuwa się także na Wojska Polskiego.
- Kierowcy z Łomży potrafią znaleźć objazdy, ale ci z Tirów jadą wytyczonym szlakiem. Dlatego w korku na Wojska Polskiego są praktycznie same ciężarówki  - mówi Kułaga.

Foto: Rondo Kościuszki
Foto: Al. Legionów
Foto: Rondo Kościuszki
Foto: Ul. Wojska Polskiego
Foto: Al. Legionów
Foto: Rondo Kościuszki

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0