poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

Nawrót Poznańska

Zamknięcie możliwości przejazdu przez Poznańską w związku z remontem mostku na Łomżyczce ciągle dla wielu kierowców, zwłaszcza tych jadących tranzytem przez Łomżę, jest zaskoczeniem. Kierowcy ciężarówek, którzy przeoczyli niewielkie tabliczki informujące o zamknięciu ruchu i objazdach stają bezradnie widząc w oddali zapory – relacjonują mieszkańcy pobliskich domów. - Mylą się i kierowcy osobówek, ale te przynajmniej nie mają problemu z zawróceniem.

Możliwość przejazdu przez mostek na Łomżyczce w ciągu ulicy Poznańskiej zamknięto we wtorek.  Mieszkańcy Łomży, informowani o tym fakcie wcześniej, w większości zdążyli już się przyzwyczaić. Gorzej z przejeżdżającymi przez miasto kierowcami tirów, które zwyczajowo jeździły właśnie ulicą Poznańską. Wielu z nich nie zauważa tabliczek informujących o objazdach i jedzie na pamięć... 
- Chaos trwa od samego początku. To nie jeden samochód zabłądził, ale są to setki ciężarówek, których kierowcy dopiero dojeżdżając do zapór orientują się, że dalej jechać już się nie da – opowiada jeden z mieszkańców pobliskich domów wskazując na brak w mieście dużych tablic informujących o tym objeździe. 
Oto kilka zdjęć – jak mówił łomżan – wykonanych w czwartek przed 19.00 i to dosłownie w mniej niż trzy minuty.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0