Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Licealiści pożegnali koleżankę.

W zadumie i ze łzami w oczach na cmentarzu przy ul. Kopernika przyjaciele z I LO, rodzina i wielu mieszkańców Łomży pożegnali 11-tą ofiarę białego szkwału. Uczennicę klasy maturalnej ogólniaka, która doznała poważnych obrażeń podczas wakacyjnego wypadku gdy wraz z przyjaciółmi pływała łódką po jeziorach mazurskich. Ich łódź wywrócił potężny wiatr, który 21 sierpnia nagle rozszalał się nad jeziorami.


18-letnia łomżanka jest 11 śmiertelną ofiarą tamtej nawałnicy. Została wyłowiona z jeziora Niegocin tuż po przejściu huraganu, ale jej stan od początku był bardzo poważny. Od wypadku przez cały czas była w śpiączce.

21 sierpnia na jeziorach zginął także 18-letni uczeń łomżyńskiego „Mechaniaka” i 22-letni kleryk Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę