Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Mróz jak na...

Główne zdjęcie
Zimowe Kurpie

Meteorolodzy ostrzegają przed zbliżającymi się mrozami. W nocy temperatura powietrza spadnie do -20, a nawet -22 st. Celsjusza. Mroźno będzie także w najbliższych dniach. Niskim temperaturom towarzyszyć będzie okresami dość silny wiatr potęgujący odczucie chłodu. Jutro w trakcie dnia tzw. temperatura odczuwalna będzie wynosiła ok. -25 st. C.


Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku informuje, że na terenie woj. podlaskiego począwszy od dzisiejszej nocy prognozowany jest spadek temperatury do -20 stopni, lokalnie do -22 st. W ciągu dnia tj. 23.02 temperatura wzrośnie do -12, -15 st. W nocy z 23/24.02 nadal utrzyma się silny mróz z temperaturą do -20, -23 st. Niskim temperaturom towarzyszyć będzie okresami dość silny wiatr południowo-wschodni, w porywach do 40-55 km/h, potęgujący odczucie chłodu.

W związku z mrozami zwiększy się ryzyko wychłodzenia organizmów, odmrożenia, zamarznięcia. Poza tym możliwe będzie także zamarzanie instalacji i urządzeń hydrotechnicznych, silny rozwój zjawisk lodowych na rzekach i zbiornikach wodnych, utrudnienia komunikacyjne.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę