mm cz, 31 grudnia 2020 08:21

W sali sportowej dawnego Gimnazjum Publicznego Gminy Łomża, powstało nowoczesne boisko piłkarskie z bezpieczną dla zdrowia, sztuczną murawą bezzasypową IV generacji.

16-letnia Malwina ma Srebrny Krzyż Zasługi

mm pon, 28 grudnia 2020 14:55

Ośmioro uczniów otrzymało stypendia prezydenta Łomży za wysokie osiągnięcia w sporcie. Wśród nich jest utalentowana szachistka Malwina Szewczyk, uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży. Malwina kilka dni przed świętami spędziła w Spale na zgrupowaniu Kadry Narodowej Niesłyszących w Szachach. - Tylko kilka dni, ale bardzo intensywnych treningów - relacjonuje mama Magdalena Sobocińska, która towarzyszyła mistrzyni Europy (z Lwowa w 2019 r.) na zgrupowaniu. - Przygotowujemy się do Mistrzostw Świata w Amsterdamie w przyszłym roku.

Drużyna SP9 z kolejnym brązem w finale wojewódzkim IMS w koszykówce chłopców

mm so, 19 grudnia 2020 12:15

Jeszcze nie opadły emocje po wtorkowych zmaganiach najmłodszych koszykarzy występujących w Igrzyskach Dzieci a w piątek 18 grudnia 2020 roku na parkiecie SP 47 w Białymstoku odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców klas VII – VIII. Z dużym sukcesem wróciła z tych zawodów drużyna Szkoła Podstawowa nr 9 im Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży, która zajęła tak jak ich młodsi koledzy trzecie miejsce.

Sukcesy koszykarek i koszykarzy z „czwórki” w finałach wojewódzkich. Mamy srebro i brąz!

mm pt, 18 grudnia 2020 13:22

To był bardzo pomyślny tydzień dla koszykarek i koszykarzy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży. Koszykarki grające w starszej grupie zdobyły w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej brązowy medal

Łomża w wojewódzkim finale Igrzysk Dzieci w minikoszykówce chłopców

mm cz, 17 grudnia 2020 08:06

Młodzi koszykarze z SP9 zajęli trzecie miejsce, a koszykarze z SP4 czwarte w wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w minikoszykówce chłopców. Drużyna „dziewiątki” wielokrotnie już brała udział w tych zawodach, natomiast uczniowie z „czwórki” reprezentowali Łomżę w finale po raz pierwszy.

Uczniowie z SP w Kupiskach najlepsi w unihokeju

mm nie, 13 grudnia 2020 09:12

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach wygrali finał wojewódzki w unihokeju, który odbył się 11. grudnia w Białymstoku.

II miejsce w województwie w unihokeju dla SP Kupiski

mm cz, 10 grudnia 2020 19:35

Dziewczęta z Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zajęły drugie miejsce w wojewódzkim finale w unihokeju. Finał rozgrywany był 10 grudnia 2020 rok w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku.

Mistrzowscy pływacy z Łomży

mm nie, 06 grudnia 2020 09:26

Filip Rudczyk (11 lat) zdobywca 4 złotych medali w pływaniu, zdobył tytuł najlepszego zawodnika z rocznika 2009r., w klasyfikacji generalnej województwa podlaskiego. Łomżyńscy pływacy zdobyli łącznie aż 28 medali, z czego 9 złotych, 4 srebrne oraz 15 brązowych.

Koszykarki SP4 w wojewódzkim półfinale w koszykówce dziewcząt.

mm nie, 06 grudnia 2020 08:52

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży wygrały finał Grupy Zachodniej i awansowały do półfinału województwa w koszykówce dziewcząt.

Koszykarki UKS 4 trenują pod okiem trenera Młodzieżowej Reprezentacji Polski w Koszykówce Dziewcząt

mm cz, 03 grudnia 2020 07:58

Przez dwa dni dziewczęta grające w UKS 4 Łomża miały okazję trenować z Panem Mariuszem Świerkiem- trenerem Młodzieżowej Reprezentacji Polski w Koszykówce Dziewcząt.

Ostatni bieg i rekordowy rok

mm śr, 02 grudnia 2020 08:18

Trzy medale: dwa srebrne i jeden brązowy zdobyły drużyny „Prefbetu Śniadowo” Łomża w przełajowych Mistrzostwach Polski w Kwidzynie. Dzięki tym „krążkom’’ udało się pobić klubowy rekord w ilości zdobytych medali w jednym sezonie. Od 2020 roku wynosi on 15 medali, i jest okraszony rekordem Polski 4x400 U18. To ostatni start zawodników w 2020 roku.

I miejsce w Mistrzostwach Miasta w koszykówce dziewcząt dla SP nr 4

mm cz, 26 listopada 2020 18:07

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa grające w UKS 4 Łomża rozgromiły zespół ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży 103:9! Tym samym zajęły I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Koszykowej Dziewcząt, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Kolejne zwycięstwo UKS 4 Łomża w Mazowieckiej Lidze U13

mm pon, 23 listopada 2020 15:53

Dziewczęta reprezentujące UKS 4 Łomża 22 listopada pokonały na wyjeździe drużynę UKS LA Basket Warszawa 51:75.

Paweł Gębusiak z rekordami Polski i Europy

mm pon, 23 listopada 2020 08:25

Łomżanin Paweł Gębusiak wynikiem 185 kg ustanowił rekord Polski i Europy. Tym samym zwyciężył w konkurencji Deadlift RAW w kategorii osób niepełnosprawnych Paralympic Open.

Dwaj pływacy z Łomży z rekordami w Warszawie

mm wt, 17 listopada 2020 14:55

- Obaj nasi chłopcy: Miłosz Parzych i Ignacy Balkiewicz wrócili z Warszawy bardzo zadowoleni, ponieważ obaj poprawili wyniki życiowe i po dłuższej przerwie, spowodowanej stanem epidemii w Polsce, mieli okazję pokazać, co robili w ostatnich tygodniach na treningach - mówi Jarosław Szeremet, prezes UKS Butterfly Łomża, po I eliminacjach cyklu "Od Młodzika do Olimpijczyka".

UKS 4 Łomża znów górą!

mm pon, 16 listopada 2020 08:25

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa grające w UKS 4 Łomża pokonały drużynę Kusy Łomianki 61:60. To kolejne zwycięstwo w Mazowieckiej Lidze U13!

MKiDN: Nowe regulacje dotyczące organizacji imprez i zawodów sportowych (komunikat)

mm so, 07 listopada 2020 13:17

Od soboty, 7 listopada, wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii - informuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kacper Łebkowski brązowy w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

mm nie, 25 października 2020 16:48

Kacper Łebkowski, zawodnik UKS Herkules Łomża, zajął 3 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski z zapasach. Reprezentant Łomży wystartował w kategorii do 57 kilogramów.

Udany weekend Justyny

mm wt, 20 października 2020 08:45

Dwa zwycięstwa oraz drugą lokatę wywalczyła w kolejnych swoich startach na biegach ulicznych Justyna Korytkowska.

Legia Warszawa vs Zagłębie Lubin – analiza, typy i kursy!

JJS pt, 16 października 2020 10:17

Początek sezonu 2020/2021 w wykonaniu Legii Warszawa to okres niepowodzeń i porażek. Wojskowi odpadli z kwalifikacji Ligi Mistrzów, przegrali decydujące starcie w eliminacjach Ligi Europy, ulegli Cracovii w starciu o Superpuchar Polski, a także wywalczyli zaledwie sześć z możliwych 12 punktów w lidze. Czy podopieczni Czesława Michniewicza wrócą na właściwe tory podczas starcia z Zagłębiem Lubin?

« · «« · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · »» · »