Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 25 stycznia 2022 napisz DONOS@

Życiówki i medale pływaków

Za zawodach pływackich w Giżycku dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Butterfly Miłosz Parzych i Ignacy Balkiewicz. Obaj ustanawiali rekordy życiowe i zdobywali medale.

W XVI Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka z okazji Święta Niepodległości, które odbyły się 6-7.11.2021r. dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Butterfly z rocznika 2007. Podopieczni trenera Tomasza Drozdowskiego zdobyli łącznie 5 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe medale. O zaangażowaniu chłopców i dyspozycji niech świadczy fakt, że większość wyników to ich rekordy życiowe.

Miłosz Parzych na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:06.46 (rekord życiowy) zdobył złoto. Także na dystansie 200 m stylem dowolnym osiągnął rekord życiowy i z czasem 2:14.71 zdobył brązowy medal. Stylem motylkowym na 50 m, z czasem 28.65, wygrał rywalizację bijąc swój rekord życiowy. W konkurencji 200 stylem zmiennym Miłosz z czasem 2:28.24 zdobył złoto bijąc, jak się okazuje, kolejny rekord życiowy.

Podobnie doskonale zaprezentował się Ignacy Balkiewicz. Na dystansie 100 m stylem dowolnym z życiowym czasem 1:01.51 zdobył brązowy medal. W konkurencji 200 m stylem dowolnym osiągnął najlepszy do tej pory czas 2:13.36 i zdobył złoty medal. Na dystansie 100 m stylem grzbietowym wynikiem 1:12.05 zdobył srebro. Życiówkę ustanowił także na dystansie 400 m stylem dowolny i z czasem 4:42.02 wygrał konkurencję.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę