Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 25 stycznia 2022 napisz DONOS@

Wiktor Kosowski zwycięża w OTK

Główne zdjęcie
Na zdjęciu: Wiktor Kosowski z tatą Marcinem

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał z Jakubem Solarskim Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w deblu.

W poniedziałek zakończył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny odbywający się w Grodzisku Mazowieckim. Najlepsi młodzi polscy tenisiści rywalizowali o punkty rankingowe. Dobrze zaprezentował się tam zawodnik UKS Return Łomża Wiktor Kosowski. Młody tenisista wspólnie z Jakubem Solarskim z MKT Łódź wygrali turniej deblowy. W pierwszej rundzie turnieju 6/1, 6/3, pokonali parę Mateusz Gołębiewski (MKT Łódź) / Jan Wieczorek ( KS Górnik Bytom).

Następnie 1/6 7/6 10/8 Bartłomieja Roś  (KKT Wrocław) i Kacpra Wereszkę ( KT Return Opoczno). W finale Wiktor z Jakubem w trzech setach 6/0, 3/6, 10/5, ograli Mikołaja Biedermann (TOP Tenis Warszawa) i Kacpra Królikowskiego (Promasters Szczecin).

W grze singlowej nasz tenisista w półfinale w trzech zaciętych setach uległ 6/1, 1/6, 8/10, Bartłomiejowi Roś.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę