Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 01 lutego 2023 napisz DONOS@

Przedszkole zamknięte od 27 marca do 9 kwietnia

Drodzy Rodzice! W związku z wczorajszym wystąpieniem Pana Premiera oraz Ministra Zdrowia w sprawie zaostrzenia zasad bezpieczeństwa dotyczących walki z pandemią informujemy, iż nasze przedszkole będzie zamknięte od 27 marca do 9 kwietnia 2021. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych oraz służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej). Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

 

Informujemy jednocześnie, że przedszkole przechodzi w tryb zdalny. Dlategoteż zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, strony internetowej przedszkola oraz zakładek każdej grupy wiekowej – będą tam umieszczane informacje dotyczące grupy oraz zabawy proponowane według tygodniowej tematyki. Mile widziane zdjęcia z wykonanych zadań.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie.

Foto:
Agata Komorowska
pt, 26 marca 2021 14:15
Data ostatniej edycji: nie, 28 marca 2021 20:50:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę