Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Dyżur wakacyjny

Szanowni Rodzice !

Prosimy o zgłaszanie potrzeby zapewnienia opieki dziecku w miesiącu sierpniu 2023 r. na dyżur wakacyjny Przedszkola Publicznego Nr 5

 w Łomży  

Zgłoszenie wniosku można  przekazywać  do nauczycielki w grupie w terminie

od 17 do 28 kwietnia 2023 r. 

Rodzic chcący zapisać dziecko na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu składa wniosek osobiście w placówce pełniącej dyżur w danym miesiącu. Przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych pełnią dyżur wakacyjny według harmonogramu.

                                                                                                             

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 385/22 Prezydenta Miasta Łomży z dnia 16 grudnia 2022 r. Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego szkoły podstawowej w okresie wakacji jest złożenie oświadczenia potwierdzającego, że obydwoje rodzice/opiekunowie prawni lub rodzice/opiekunowie prawni samotnie wychowujący dziecko pracują i nie korzystają w tym okresie z urlopu, tym samym nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom oraz wniosku o przyjęcie do przedszkola na dyżur wakacyjny.

 

Wnioski oraz oświadczenia są do pobrania na stronie  przedszkola

 lub u nauczyciela grupy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę