Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
Biuletyn nr 44

Nie będzie nowego mammografu...

Z przykrością informujemy, że jeszcze nie jesteśmy w stanie sfinalizować zakupu mammografu do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, gdyż przestała, nie z naszej winy, lecz z braku funduszy w Urzędzie Marszałkowskim, obowiązywać umowa zawarta ze szpitalem, na wspólny zakup sprzętu do diagnostyki raka piersi.

Zrezygnowałyśmy z zakupu mammografu razem z przystawką i chciałyśmy kupić tylko sam aparat. Ale i tego nie uda nam się zrobić. Sam mammograf kosztuje 298 tysięcy złotych!
Dzięki Państwa życzliwości i naszej determinacji, udało się nam dotychczas zebrać 121 tysięcy złotych. Czyli nadal ciągle brakuje. Czy nasz wspólny cel zostanie osiągnięty? Słyniemy z waleczności, ale same bez Państwa pomocy nie zrealizujemy tego zdania. W Łomży i okolicy mieszka tyle kobiet, tyle rodzin... Brakuje 177 tyś złotych!
Stowarzyszenie pomimo tego, że jest organizacją pozarządową pożytku publicznego, nie podjęło się zdobycia środków z Unii Europejskiej. Przekracza to nasze możliwości organizacyjne, nie posiadamy żadnego zabezpieczenia finansowego. I rzecz najważniejsza: żadna z nas nikomu nie da gwarancji, że przeżyje jeszcze 5 lat! A taki wymóg stawiają w Unii. Każda z nas siedzi na tak zwanej bombie zegarowej, która odmierza nasz czas! To najtrudniejszy warunek!
(A.D.)

zobacz: BAL ŻYCZLIWYCH SERC (Biuletyn nr 43)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę