Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
Biuletyn nr 44

Zapraszamy!

Trwa Narodowy Profilaktyczny Program Zwalczania Raka Piersi i Raka Szyjki Macicy.

W jego ramach kobiety w wieku 50-69 lat mogą na terenie całego kraju wykonywać bezpłatne profilaktyczne badania mammograficzne i od 30 roku życia bezpłatne profilaktyczne badania cytologiczne.
Na badania nie wymagane są skierowania od lekarza. Należy zabrać tylko dowód tożsamości i książeczkę ubezpieczeniową.
Na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży panie mogą wykonać mammografię w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej na I piętrze, po wcześniejszej rejestracji osobistej lub telefonicznej (tel. 086/4733-598). Natomiast cytologię można wykonać w każdej przychodni po zgłoszeniu się do położnej lub pielęgniarki pracującej w Poradni Ginekologicznej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę