Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

OGŁOSZENIE

Dyrekcja Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi z siedzibą w Drozdowie, w oparciu o art.art. 18, 19, 20, 21 ustawy o ochronie przyrody (Dz. U. 92, poz. 880 z 2004 r.) oraz rozporządzenie Ministra Środowiska z dn.12.05.2005 r. (Dz. U. Nr 94 poz.794) ogłasza, że przystępuje do sporządzenia planu ochrony Parku.

Informacje na temat sporządzanego planu ochrony Parku można uzyskać w siedzibie Parku w Drozdowie, ul. Główna 52, poczta 18-421 Piątnica Poduchowna (tel. 0 86 219 21 75). Wnioski i uwagi dotyczące projektu planu ochrony należy wnosić pisemnie na podany wyżej adres. Na zgłoszone uwagi i wnioski, po przeanalizowaniu przez Dyrekcję Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi i wykonawcę, zostaną udzielone pisemne odpowiedzi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę