Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

REZERWAT „WIELKI DZIAŁ”

ŁPKDN wt, 12 grudnia 2006 13:45

Położony w dolinie Narwi, ok. 1km powyżej wsi Pniewo, w gminie Łomża, w Leśnictwie Pniewo. Powierzchnia - 120,07 ha. Cel ochrony - ścisła ochrona największego w dolinie Narwi fragmentu kompleksu lasów łęgowych o naturalnym charakterze (łęg jesionowo - olszowy).

REZERWAT „KALINOWO”

ŁPKDN wt, 12 grudnia 2006 13:37

Położony jest na prawym zboczu doliny Narwi, pomiędzy wsiami Kalinowo i Drozdowo, w gminie Piątnica, w Leśnictwie Drozdowo, 5 km na wschód od Łomży. Powierzchnia - 69,76 ha. Cel ochrony - ochrona częściowa wielogatunkowego lasu liściastego o naturalnym charakterze / grądy, dąbrowa świetlista/ oraz muraw kserotermicznych.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę