poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@

Obóz piłkarski "Lider Camp" dla dzieci

Foto: Obóz piłkarski "Lider Camp" dla dzieci
JJS pt, 28 czerwca 2019 13:53

Nieustający pośpiech, pęd życia, wszystko do zrobienia na wczoraj? Nie ma czasu na realizację dziecięcych marzeń. Gdzie podziały się beztroskie lata dzieciństwa? Wszyscy pędzą i być może nie mają właściwej ilości czasu dla siebie i swoich dzieci. Gdzieś umknął czas kiedy trzeba było przypilnować dziecko... Czy nasze dziecko właściwie się odżywia? Czy nie spędza zbyt wiele czasu w smartfonie? Jak u niego z dyscypliną? Samodzielnością?

Bokserskie walki przyszłych mistrzów w Łomży

Foto: Bokserskie walki przyszłych mistrzów w Łomży
cz pt, 28 czerwca 2019 08:47

- Mistrzostwa Polski AZS w boksie uważamy za otwarte – ogłosili wspólnie Zbigniew Maleszewski prezes Podlaskiego i wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego, Marek Olbryś wicemarszałek i Marek Malinowski członek zarządu województwa. W piątek przed wieczorem w Hali im. Olimpijczyków Polskich rozegrano pierwsze siedem walk. Nim młodzi bokserzy weszli do ringu m.in. przebój „Czarne oczy” zaśpiewał tu Ivan Komarenko.

Łomża ugości na stadionie, w halach i bursach Polonię

Foto: Łomża ugości na stadionie, w halach i bursach P...
cz cz, 27 czerwca 2019 13:55

Około 600 dziewcząt i chłopców z sześciu krajów plus kilkuset z Polski będzie rywalizować w XIX Polonijnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej imienia Jana Stypuły w Łomży. Inaugurację w hali sportowej II LO zaszczycili marszałek Senatu Stanisław Karczewski i prezes Wspólnoty Polskiej Dariusz Bonisławski. Prezes oddziału Wspólnoty w Łomży Hanka Gałązka dostała brawa dzieci i młodzieży, opiekunów grup, trenerów i sędziów w podziękowaniu za kontynuację dzieła Senatora Stypuły, dzięki czemu co roku odbywają się zawody sportowe, połączone z rekreacją, poznawaniem Ojczyzny przodków i rówieśników, m.in., z Estonii, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Irlandii i Rumunii.

Piękni i Młodzi na Mistrzostwach Polski AZS w Boksie

Foto: Piękni i Młodzi na Mistrzostwach Polski AZS w B...
cz śr, 26 czerwca 2019 15:37

Najwaleczniejsze studentki i studenci z całego kraju, najsprytniejsze i najsilniejsi w rywalizacji na pięści, będą w Łomży od środy do soboty gościć na Mistrzostwach Polski Akademickiego Związku Sportowego w Boksie. - Spodziewamy się udziału około 50 zawodniczek i zawodników w wieku od 19 do 27 lat, których walki będą odbywać się codziennie popołudniami od godz. 17. - zapowiada Zbigniew Maleszewski, od 30 lat trener boksu i prezes Bokserskiego Klubu Sportowego „Tiger”. - Zapraszam kibiców i widzów, lubiących sportowe pojedynki na ringu. Wstęp na mistrzostwa gratis.

Mistrzyni

Foto: Mistrzyni
cz śr, 26 czerwca 2019 08:22

Malwina Szewczyk, 15-latka z Łomży wygrała Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w szachach. - Malwina, jako juniorka, pokonała bardziej doświadczone od siebie szachistki, co dobrze rokuje na przyszłość – podkreśla Magdalena Sobocińska z Akademii Szachowej Sobocińscy w Łomży, w której trenuje utalentowana szachistka.

Medal na Mistrzostwach Polski

Foto: Medal na Mistrzostwach Polski
cz pon, 24 czerwca 2019 08:01

Ewa Jagielska, 37-letnia lekkoatletka, dziś reprezentująca LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża, zdobyła brązowy medal podczas Otwartych Mistrzostwach Polski Kobiet w Biegu Ulicznym na 5 km. Mistrzostwa odbyły się w Cieninie Zabornym w Wielkopolsce.

Łomżyński akcent na II Igrzyskach Europejskich

Foto: Łomżyński akcent na II Igrzyskach Europejskich
cz so, 22 czerwca 2019 13:51

W Mińsku uroczyście otwarto II Igrzyska Europejskie. Do końca czerwca w stolicy Białorusi rywalizować będzie ponad 4 tysiące sportowców z 50 krajów z Europy. Reprezentacja Polski w Mińsku liczy 151 zawodniczek i zawodników, a poza nimi jest także człowiek z Łomży. Karol Łebkowski został powołany jako jeden z 40 sędziów z najwyższą klasą pochodzących z krajów europejskich, którzy na Igrzyskach sędziować będą zapasy.

Lekkoatleci z Łomży z awansami na Mistrzostwa Polski

Foto: Lekkoatleci z Łomży z awansami na Mistrzostwa P...
cz cz, 20 czerwca 2019 10:33

W najbliższy weekend kończy się okres, w którym młodzi sportowcy mogą uzyskać minima kwalifikujące ich do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Również i tym razem będą tam lekkoatleci z łomżyńskich klubów. Jak wylicza Andrzej Korytkowski z Prefbet Śniadowo Łomża 15-tu już teraz uzyskało minima na te imprezę. Najwięcej – prawo do 9 startów mają zawodnicy Prefbet, do 5-ciu startów uprawnienie są zawodnicy Narew Kurpiewski Łomża, a do 1 Liceum Sportowe Łomża.

Obrycki pierwszy w Turnieju Mistrzów Ligi Białostockiej

Foto: Obrycki pierwszy w Turnieju Mistrzów Ligi Biało...
cz pon, 17 czerwca 2019 09:09

Tomasz Obrycki, uczeń Szkoły Podstawowej nr 10 i podopieczny Vafy Mammadova z Klubu Sportowego „Elbrus” Łomża wygrał białostocki Turniej Mistrzów XXIV edycji Szachowej Ligi Szkolnej w grupie chłopców do lat 8. Grali tam najlepsi z najlepszych zawodników województwa podlaskiego, a dla Tomasza Obryckiego były to także przygotowania do występu w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w wakacje.

Mali taekwondziści rywalizowali w Łomży

Foto: Mali taekwondziści rywalizowali w Łomży
cz pon, 17 czerwca 2019 08:42

Ponad 150 zawodników rywalizowało w Łomży w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz VII Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży dzieci Taekwondo Olimpijskiego. W pierwszych z nich rywalizowały dzieci w wieku 10-11 lat, w drugich jeszcze młodsi.

Bokserski trening na Starym Rynku

Foto: Bokserski trening na Starym Rynku
cz wt, 11 czerwca 2019 08:26

Zawodnicy bokserskiego klubu sportowego „Tiger” Łomża wieczorem trenowali na Starym Rynku. To były zajęcia pokazowe w ramach obchodzono w całym kraju Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego. - Praktycznie we wszystkich klubach bokserskich zrzeszonych w Polskim Związku Bokserskim takie akcje dzisiaj odbywają się – mówi Zbigniew Maleszewski, trener i twórca łomżyńskiego „Tigera” oraz wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego.

AZS ponownie w Ekstraklasie!

Foto: AZS ponownie w Ekstraklasie!
cz pon, 10 czerwca 2019 13:29

Po pięciu latach nieobecności tenisistki stołowe AZS-u PWSIP Metal-Technik Łomża wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dokonały tego dzięki pokonaniu w drugim meczu barażowym ekipy MKS Skarbek Tarnowskie Góry 9:1.

Medale Maratonu i Elbrusa

Foto: Medale Maratonu i Elbrusa
cz pt, 07 czerwca 2019 08:14

Z trzema miejscami na podium wrócili reprezentanci łomżyńskich klubów szachowych z XXI Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów rozgrywanych w kategoriach od 8 do 18 lat. Zawody odbyły się w Kompleksie Hotelowym "Nad Zalewem" w Wasilkowie.

W piątek mecz „Akademiczek” o ekstraklasę – zapraszamy!

Foto: W piątek mecz „Akademiczek” o ekstraklasę – zap...
cz cz, 06 czerwca 2019 08:32

W najbliższy piątek AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża powalczy o awans do ekstraklasy tenisa stołowego kobiet. Podopieczne trenera Wacława Tarnackiego zmierzą się z MKS Płotbud SKARBEK Tarnowskie Góry. Zwycięska drużyna trafi do prestiżowego grona dziesięciu najlepszych drużyn w Polsce. – To wspaniała szansa, którą zamierzamy wykorzystać – przekonuje Weronika Łuba, kapitan drużyny oraz młoda wykładowczyni wychowania fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

ŁKS przegrał w Radomiu

Foto: ŁKS przegrał w Radomiu
cz wt, 04 czerwca 2019 07:57

Kolejny mecz bez zdobyczy punktowej w tym sezonie III ligi mają za sobą piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża. W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Roberta Speichlera ulegli na wyjeździe Broni Radom 0:1 (0:1).

Medale pływaka z Łomży na Międzynarodowych Zawodach Pływackich w Olsztynie

Foto: Medale pływaka z Łomży na Międzynarodowych Zawo...
cz nie, 02 czerwca 2019 22:31

Filip Rudczyk, z klubu UKS Butterfly Łomża, zdobył dwa złote medale w stylu grzbietowym podczas Międzynarodowych Zawodach Pływackich w Olsztynie. 10-latek wygrał na dystansie 50 m. i był trzeci na 100 m.

Trzonkowska ze złotym medalem Akademickich Mistrzostw Polski

Foto: Trzonkowska ze złotym medalem  Akademickich Mis...
cz wt, 28 maja 2019 12:27

Beata Trzonkowska, kulomiotka z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, wywalczyła złoto Akademickich Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Łodzi. Pchnięta przez sportsmenkę kula poszybowała na odległość 14.11 metrów.

Piłkarskie wicemistrzynie województwa

Foto: Piłkarskie wicemistrzynie województwa
cz wt, 28 maja 2019 08:53

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Piątnicy zdobyły Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego w piłce nożnej. Piłkarki w drodze po sreberka pokonały drużyny z: Turośli, Śniadowa, Zambrowa (SP 3), Sztabina, Domanowej i Białegostoku (SP 6). Przegrały tylko jeden mecz i niestety ten najważniejszy z SP Poświętne.

Maleszewski wiceprezesem Polskiego Związku Bokserskiego

Foto: Maleszewski wiceprezesem Polskiego Związku Boks...
cz wt, 28 maja 2019 08:49

Zbigniew Maleszewski (53 lata), od 30 lat trener boksu w Łomży, został nowym wiceprezesem Polskiego Związku Bokserskiego. Będzie odpowiadał za wyszkolenie polskich bokserów.

Ruch nie dał szans ŁKS-owi

Foto: Ruch nie dał szans ŁKS-owi
cz wt, 28 maja 2019 08:05

W 29. kolejce III ligi piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 przegrali na własnym boisku z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:2). Biało-czerwoni kończyli to spotkanie w dziesiątkę, po tym jak w 73. minucie drugą czerwoną kartkę obejrzał Przemysław Modzelewski.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę