Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Czas biegów przełajowch

Foto: Czas biegów przełajowch
cz śr, 17 października 2007 06:29

W sobotę na pięknych trasach przełajowych w Rybakach (gm. Miastkowo), odbyły się mistrzostwa grupy zachodniej (byłe woj. łomżyńskie) w biegach przełajowych. Za miejsca 1-6 w biegach indywidualnych zawodnicy z gimnazjum otrzymali piękne statuetki, a wśród szkół podstawowych nagrodzone zostały pierwsze trzy miejsca.

II-ligowe siatkarki przed sezonem

cz cz, 11 października 2007 06:18

Do rozpoczęcia II-ligowego sezonu zostało półtora tygodnia. Okres przygotowawczy dobrze przepracowały zawodniczki beniaminka rozgrywek z Łomży. Zawodniczki Jedynki Łomża podopieczne Mirosława Skawskiego były na dwóch zgrupowaniach - jednym zorganizowanym na własnych obiektach, drugim w Rajgrodzie. Brały też udział w dwóch turniejach.

Siatkarki „Jedynki” drugie w Ostrołęce

cz pon, 08 października 2007 21:48

Siatkarki łomżyńskiej „Jedynki” zajęły drugie miejsce w rozegranym w Ostrołęce turnieju juniorek Milandia Cup. O puchar Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej „Ostrołęka” rywalizowały cztery drużyny. Łomżanki, podopieczne Mirosława Skawskiego, uległy tylko zespołowi MKS MOS Warszawa.

Karatecy z medalami

cz pon, 08 października 2007 13:51

Z siedmioma medalami powrócili łomżyńscy karatecy z rozegranych w sobotę w Ełku Mistrzostw Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział ponad 170 zawodników z 19 miast regionu. Łomżanie trenowani przez Dariusza Syrnickiego drużynowo zajęli trzecie miejsce.

Chcemy awansować – mówią zawodniczki, trener i sponsorzy

Foto: Chcemy awansować – mówią zawodniczki,...
cz pt, 05 października 2007 12:08

Tenisistki stołowe AZS PWSiP Wałkuscy Łomża zapowiadają walkę o awans do pierwszej ligi. Zdaniem trenera Wacława Tarnackiego dziewczęta mają realną szansę awansu. - Wakacje dobrze przepracowaliśmy na dwóch obozach. W tej chwili wszystkie zawodniczki trenują bez zaniedbać... Krótko mówiąc chcemy awansować – mówi Tarnacki.

Brązowy Marek Mogielnicki

Foto: Brązowy Marek Mogielnicki
mm pon, 01 października 2007 21:27

Podczas rozgrywanych w Słubicach 29-30,09,2007 Mistrzostwach Polski Młodzików brązowy medal w skoku w dal- 6,49m zdobył Mogielnicki Marek zawodnik LKS Narew-Kurpiewski Łomża, poprawiając aż o 29cm własny rekord życiowy. Marek jest uczniem III kl PG Nr. 3 w Łomży.

Cała Polska Biega - Rybno 2007

Foto: Cała Polska Biega - Rybno 2007
cz pon, 01 października 2007 07:23

fotorelacja Bartosz Klepacki

Miasto może stracić dotację?

cz so, 29 września 2007 14:25

Opóźnia się realizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży. Boisko miało być ukończone na 1 października, ale będzie za co najmniej trzy tygodnie... To może skończyć sie tym, że miasto utraci przyznaną przez ministerstwo sportu dotację.

Kijek dobrze biega coraz dalej

Foto: Kijek dobrze biega coraz dalej
cz pon, 24 września 2007 22:58

Justyna Kijek (PREFBET ŚNIADOWO) w debiucie na 10km podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Pile zajęła 8 miejsce uzyskując czas 38.28,63 (II wynik w historii woj. podlaskiego). Należy przypomnieć, że przed 2-ma tygodniami w Słupsku na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Justyna zajęła 6 miejsce na 3000m z przeszkodami 11.08,21 oraz 9 – te miejsce na 5000m 17.39,45 – w obu przypadkach bijąc rekordy życiowe o ponad... pół minuty!

Lekkoatletyczny Puchar Polski Anny Rostkowskiej

Foto: Lekkoatletyczny Puchar Polski Anny Rostkowskiej
cz pon, 24 września 2007 18:02

Rewelacyjnie zaprezentowała się Anna Rostkowska, z klubu Athletics Jakać Młoda, podczas rozgrywanego w sobotę w Toruniu finału Lekkoatletycznego Pucharu Polski. Rostkowska wygrała bieg na 1500m z czsem 4:14,92 wyprzedzając zdecydowanie na ostatniej prostej Joannę Kuś (AZS AWF Katowice) i Dominikę Główczewską (SKLA Sopot).

XII edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Piątnicy

Foto: XII edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Piątnicy
cz pon, 24 września 2007 06:25

Rewelacyjnie spisali się podopieczni Marzeny Kossakowskiej i Andrzeja Korytkowskiego nauczycieli ze szkoły podstawowej z Miastkowa, podczas rozegranych w Piątnicy pierwszych zawodów XII Edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Dorobek 16- osobowej ekipy to 17 medali w tym 7 – złotych.

Dobre występy lekkoatletów

Foto: Dobre występy lekkoatletów
cz wt, 18 września 2007 06:26

Na Mistrzostwach makroregionu podlasko – lubelskiego młodzików lekkoatleci z Łomży zdobyli 9 medali. Tradycyjnie już z naszych ekip najlepiej wypadli zawodnicy „Prefbetu Śniadowo”, którzy zdobyli 7 krążków i 5 kwalifikacji na Mistrzostwa Polski Młodzików (Słubice 29-30.09.2007r.). Szczególne słowa uznania należą się Katarzynie Pługów (GP Wąsosz – tr. A.Korytkowski) i Kamilowi Pogorzelskiemu (GP Kobylin Borzymy – tr. J. Maleszewski), którzy zdobyli po 2 medale i 2 rekordy życiowe.

Łomżyńskie karateczki na ME

Foto: Łomżyńskie karateczki na ME
cz pon, 17 września 2007 06:45

Dwanaście medali (4 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe) siódmych mistrzostw Europy w karate kyokushin open zdobyli w niemieckiej miejscowości Riesa reprezentanci Polski. W zawodach wzięło udział 169 zawodników i zawodniczek z 17 krajów. W tej grupie były także zawodniczki wywodzące się z Łomży.

Chinka z Łomży bezkonkurencyjna

cz pon, 17 września 2007 06:25

Zawodniczki AZS PWSIP Wałkuscy z Łomży zdominowały rozgrywany w Wysokim Mazowieckim I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny (WTK) juniorów i juniorek w tenisie stołowym. Łomżanki zajęły cztery z pierwszych pięciu miejsc. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się 15-letnia Chinka Bingran Ren (czytaj Bienżan Żen) z Łomży.

Puchary Prezesa zarządu Pfleiderer Grajewo s.a. rozdane

mm nie, 16 września 2007 17:36

Z udziałem blisko 100 zawodników z pięciu klubów naszego regionu i trzech z Litwy odbył się w Grajewie XV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy o puchar Prezesa Zarządu Pfleiderer Grajewo S.A. Rywalizowali oni w stylu klasycznym w kategorii młodzików i w mini zapasach. Bardzo dobrze zaprezentowali się goście z Litwy, którzy już teraz reprezentują wysoki poziom wyszkolenia i dla naszych najmłodszych adeptów tego sportu była to dobra konfrontacja i lekcja zapasów.

Życiówki lekkoatletów Prefbetu Śniadowo

Foto: Życiówki lekkoatletów Prefbetu Śniadowo
cz wt, 04 września 2007 14:17

Bardzo dobre występy zanotowali lekkoatleci „PREFBETU ŚNIADOWO” w dwóch rozegranych w weekend imprezach sportowych. Podczas rozegranych w sobotę w Białymstoku Mistrzostw Województwa Młodzików w Białymstoku młodzicy klubu zdobyli 17 medali. Z kilku medalami powrócili także lekkoatleci, którzy w niedzielę zmagali się na Mitingu w Warszawie. Do obu imprez zawodnicy Prefbetu przygotowywali się podczas zgrupowania w Szklarskiej Porębie.

Ruszył III Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego „Nadzieja CUP”.

Foto: Ruszył III Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego...
cz pt, 31 sierpnia 2007 07:15

Od czwartku na kortach tenisowych przy III LO w Łomży trwa rywalizacja tenisistów z całej Polski. Do Łomży przyjechali zawodnicy z pierwszej 20-stki listy Polskiego Związku Tenisowego. Reprezentują Łęczną, Wrocław, Warszawę, Białystok i oczywiście Łomżę.

Szybka jak... Rostkowska

Foto: Szybka jak... Rostkowska
cz wt, 21 sierpnia 2007 06:56

W Międzynarodowym Memoriale Tadeusz Ślusarskiego i Władysława Komara rozegranym w sobotę (18.08.2007r) w Międzyzdrojach doskonale zaprezentowała się Anna Rostkowska – reprezentantka Klubu Athletics Jakać Młoda, która wygrała bieg na 1000m wynikiem 2:36,95. Wynik ten jest najlepszym tegorocznym rezultatem na świecie na tym dystansie, jest on jednocześnie rekordem województwa podlaskiego. Poprzedni rekord został ustanowiony w 1974 roku i był o ponad 10 sekund słabszy od tego ustanowionego przez Rostkowską.

Dobre występy zawodników Prefbetu Śniadowo na OOM

Foto: Dobre występy zawodników Prefbetu Śniadowo na OOM
cz pon, 30 lipca 2007 06:28

Trzy medale - dwa złote i jedne brązowy - zdobyli lekkoatleci LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” podczas na XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce (czyli Mistrzostwa Polski juniorów młodszych), które od minionej środy do piątku odbywały się w Szczecinie. W imprezie tej brało udział ponad 800 zawodników z 207 klubów.

Regaty

Foto: Regaty
cz nie, 29 lipca 2007 21:55

W sobotę na Jeziorze Rajgrodzkim odbyły się po raz siódmy regaty w klasie Omega pod nazwą Bezpieczne Wakacje o puchar prezesa Stowarzyszenia Bezpieczna Ziemia Łomżyńska. W zawodach udział wzięli żeglarze z Łomży, Białegostoku, Rajgrodu i Grajewa. Po raz trzeci bezkonkurencyjna okazała się ekipa z Łomży dowodzona przez Piotra Nowakowskiego.

« · «« · 136 · 137 · 138 · 139 · 140 · 141 · 142 · 143 · 144 · 145 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę