Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 26 września 2020 napisz DONOS@

II Bilardowe Mistrzostwa Łomży

Foto: II Bilardowe Mistrzostwa Łomży
mm cz, 28 września 2006 14:12

W miniony weekend w Klubie 54 odbyły się II Mistrzostwa Łomży w POOL BILARD 14/1. Zawody odbywają się w cyklu Wik Pol-Tour Grand Prix Polski. Na starcie stanęło 68 zawdników z 20 klubów z całej Polski. Zawody rozpoczeły się w sobotę od rozgrywek grupowych. W fazie pucharowej oprócz zwycięsców z grup (po 2 osoby z grupy) udział wzięło 8 zawodników najwyżej sklasyfikowanych w rankingu Polski.

Rekordowy Prefbet

Foto: Rekordowy Prefbet
cz pon, 25 września 2006 14:05

Znakomitymi rekordami województwa podlaskiego kończą udany sezon 2006 zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PREFBET” Śniadowo. W niedzielę na stadionie AWF-u w Warszawie sześcioro z nich stawało na podium.

Mikrolotowe mistrzostwa na łomżyńskim niebie

Foto: Mikrolotowe mistrzostwa na łomżyńskim niebie
cz nie, 24 września 2006 23:40

Na dwa dni miłośnicy sportów lotniczych – moto i paralotniarze oponowali łąki nad Narwią nieopodal nowego mostu. Niemal 40 zawodników z całego kraju rywalizowało w rozgrywanych już po raz ósmy Mikrolotowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego KONTAKTY 2006. Wśród motolotniarzy wygrał Krzysztof Kruczyk z Ostrołęki, a wśród paralotniarzy Adam Cegiełka z Gdyni.

Siatkarki z Łomży jeszcze czekają na II ligę

cz pt, 22 września 2006 13:59

Działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie dopuszczenie siatkarek Uczniowskiego Klubu Sportowego ”Jedynka” Łomża do drugoligowych rozgrywek. Wczoraj PZPS rozpatrywał protest łomżanek odnośnie rozegranego w Osięcinach koło Włocławka turnieju barażowego. Wówczas do awansu UKS”Jedynka” zabrakło seta, ale jak się później okazało w zespole Skarpy Toruń, która awansowała do II ligi, zagrały dwie nieuprawnione zawodniczki.

Bokserski mistrz na treningu w łomżyńskim BKS-ie.

Foto: Bokserski mistrz na treningu w łomżyńskim BKS-ie.
cz cz, 21 września 2006 17:35

Dariusz Snarski kilkukrotny Mistrz Polski w boksie gościł w Łomży. Pięściarz przyjechał do miasta na zaproszenie Bokserskiego Klub Sportowego, który po ośmiu latach przerwy wznowił działalność. Bokser wagi lekkiej i lekkopółśredniej wziął udział w treningu prowadzonym przez BKS „Tiger”.

Worek medali z makroregionu

Foto: Worek medali z makroregionu
cz wt, 19 września 2006 16:34

Z 13 medalami powrócili z rozegranych w Zamościu Mistrzostw Makroregionu Pollasko-Lubelskiego Młodzików w lekkiej atletyce reprezentanci okręgu łomżyńskiego. Dorobek mógłby być jeszcze większy, ale kilkoro naszych reprezentantów zajęło miejsca czwarte, a o bardzo dużym pechu może mówić Żaneta Nosek (UKS „Jaguary” Miastkowo), która w rzucie oszczepem medal przegrała o 1cm! Pech!

Multirekordzistka

Foto: Multirekordzistka
cz śr, 13 września 2006 20:32

Anna Pruszkowska młoda lekkoatletka z klubu Prefbet Śniadowo po raz 17 ustanowiła swój rekord województwa podlaskiego. Tym razem pobiła rekord w biegu na dystansie 3 km podczas rozegranego w Białymstoku pierwszego rzutu lekkoatletycznej ligi juniorów. Nowy rekord Pruszkowskiej wynosi 9.50,62 i jest o niemal 6 sekund lepszy od poprzedniego rekordu.

Do II ligi zabrakło seta

cz pon, 11 września 2006 11:05

Siatkarki Jedynki Łomża nie zdołały awansować z turnieju barażowego do II ligi, chociaż były bardzo blisko. Wydawało się, że jeśli wygrają dwa ostatnie mecze imprezy, to osiągną swój cel. I wygrały: 3:0 z Ziemowitem Osięcin oraz 3:1 z Calisią II Kalisz.

Sukcesy lekkoatletów

Foto: Sukcesy lekkoatletów
cz cz, 07 września 2006 22:16

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego PREFBET Śniadowo podczas rozegranego w minioną niedzielę (3 września) Mitingu Warszawskiego. Był to kolejny pod względem wyniku udany występ Anny Pruszkowskiej, która wystartowała tym razem na dystansie 2 km z przeszkodami uzyskując wynik 6.52,00 co jest Rekordem Województwa i pierwszą klasą sportową. To kolejny 16 rekord poprawiony przez tą zawodniczkę w biegach na średnich dystansach.

Siatkarki Jedynki Łomża walczą o II ligę

cz wt, 05 września 2006 21:28

Od dzisiaj do niedzieli w Osięcinach koło Włocławka sześć zespołów rywalizuje o trzy miejsca w II lidze. Wolne miejsca powstały po tym, jak władze Polskiego Związku Siatkówki powiększyły grupy tej klasy rozgrywkowej z ośmiu do dziesięciu drużyn, a ponadto do rozgrywek nie zgłosiło się kilka klubów.

Remont stadionu znowu opóźniony

Foto: Remont stadionu znowu opóźniony
cz pon, 04 września 2006 20:06

Po raz kolejny odwleka się rozpoczęcie prac remontowych stadionu przy ul. Zjazd. Tym razem remontowe szyki „stadionoremontowymaczom” popsuła pogoda. W sierpniu ponoć w Gdyni bardo lało... dlatego w Łomży stadion będzie remontowany później.

Półmaraton łomżyński

Foto: Półmaraton łomżyński
cz pon, 04 września 2006 12:16

Krzysztof Drąg z KM Truchcik Łubianka wygrał I Łomżyński Pólmaraton. W niedzielę na starcie ponad 21 km biegu stanęło 166 zawodników z Polski i zagranicy. Najszybszy z łomżan Janusz Ziółkowski zajął 3 miejsce.

Odwieszają rękawice...

Foto: Odwieszają rękawice...
cz cz, 31 sierpnia 2006 18:02

Po ośmiu latach przerwy w Łomży ponownie będzie można trenować boks. Wraz z początkiem roku szkolnego działalność rozpoczyna Bokserski Klub Sportowy „Tiger”. Zbigniew Maleszewski, który ponownie będzie szkolił młodych adeptów boksu liczy, że tak jak przed laty sport ten przyciągnie dziesiątki spragnionych boksowania łomżan.

O Łomży i ŁKS w TVP

cz wt, 29 sierpnia 2006 00:39

Kilkuminutowy reportaż o sukcesie piłkarskim ŁKS Łomża i obraz dzisiejszej szarej rzeczywistości był wstępem do dyskusji na temat sytuacji w polskim sporcie w programie „Warto rozmawiać” emitowanym na antenie TVP2.

3 mln zł to za mało na drugą ligę

Foto: 3 mln zł to za mało na drugą ligę
cz pon, 21 sierpnia 2006 14:11

Dopiero za dwa tygodnie rozpocznie się remont łomżyńskiego stadionu. Firma Zielona Architektura z Warszawy, która na zlecenie władz miasta ma przeprowadzić pierwszy etap modernizacji stadionu pracuje obecnie w Gdyni, i do Łomży ściągnie dopiero 4 września - mówi Marcin Trojanowski rzecznik prasowy ŁKS-u. Zwlekanie z rozpoczęciem prac to ponoć nie kłopot, ale problemem wydaje się być informacja, że wydanie 3 mln zł nie oznacza, że „zmodernizowany” stadion zostanie dopuszczony do drugoligowy rozgrywek. Może okazać się zatem, że także wiosną ŁKS będzie musiał grać poza Łomżą.

Remont stadionu opóźniony

cz śr, 09 sierpnia 2006 14:44

W poniedziałek miał się rozpocząć remont łomżyńskiego stadionu, ale się nie rozpoczął. „Zielona Architektura” warszawska firma, która zgodnie z podpisaną umowa 7 sierpnia miał zacząć modernizować stadion na razie nic nie robi. Jak tłumaczy przedstawiciel firmy Marek Dutkiewicz prace na murawie boiska odłożone zostały do początku września by umożliwić rozegranie ŁKS-owi kilku drugoligowych spotkań.

Dobra passa trwa

cz nie, 06 sierpnia 2006 20:43

W Zittau odbył się mecz Niemcy - Polska, w którym wzięła udział reprezentacja kraju do 18. lat. W jej składzie byli zawodnicy z naszego regionu: Paulina Korzeniecka z Łomżyńskiego Klubu Sportowego, Arkadiusz Wojno z Prefbetu Śniadowo, Marzena Banach i Artur Zaczek z Narwi Łomża.

Trzy medale sprintera z Łomży

cz cz, 27 lipca 2006 23:29

Artur Zaczek z Narwi Łomża okazał się jedną z gwiazd Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce, rozgrywanej w Łodzi. 17-letni łomżanin zdobył trzy medale: złoty i dwa srebrne. W finale biegu na 100 m jako jedyny z uczestników uzyskał rezultat poniżej 11 sekund (10,88 s). Na dystansie dwa razy dłuższym czas 22,20 dał mu drugie miejsce. Ponadto w sztafecie ze swoimi klubowymi kolegami: Hubertem Wiśniewskim, Jakubem Dąbrowskim i Jakubem Brulińskim, także zdobył srebrny medal.

Stadionem zajmą się specjaliści

Foto: Stadionem zajmą się specjaliści
cz cz, 27 lipca 2006 15:50

W czwartek, po kilkudniowych negocjacjach, została podpisana umowa z firmą „Zielona Architektura” z Warszawy na wykonanie pierwszego etapu długo wyczekiwanej modernizacji stadionu miejskiego w Łomży – podało w oficjalnym komunikacie biuro prasowe ratusza. Remont ma się rozpocząć 7 sierpnia i zakończyć 30 października.

Boisko czy pastwisko?

Foto: Boisko czy pastwisko?
cz cz, 27 lipca 2006 15:23

Po dwóch i pół miesiącach do wykonania treningowe boisko ŁKS-u wygląda gorzej niż pastwisko. Wśród kępek trawy rośnie oset, komosa, koniczyna... Teraz już nie tylko piłkarze i trener twierdzą, że tu nie da rady grać w piłkę.

« · «« · 139 · 140 · 141 · 142 · 143 · 144 · 145 · 146 · 147 · 148 · »» · »
 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę