Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 czerwca 2020 napisz DONOS@

Murawa w Łomży powinna wyglądać tak jak na stadionie Polonii w Warszawie

Foto: Murawa w Łomży powinna wyglądać tak jak na stad...
mm śr, 06 czerwca 2007 15:48

W niedzielę piłkarze ŁKS-u Łomża rozgromili warszawską Polonię. Wynik 2 : 4 był największą niespodzianka 33. kolejki piłkarskiej na zapleczu ekstraklasy. Trener ŁKS-u Łomża Jan Makowiecki podkreśla, że w Warszawie „była aż przyjemność wyjścia na boisko, u nas tej przyjemności nie ma bo i trawy w niektórych miejscach boiska też nie ma”. Zdaniem trenera łomżyńskiej jedenastki dopiero co zmodernizowanej murawie stadionu przy ul. Zjazd potrzebna jest renowacja.

Fuszerka potwierdzona...

Foto: Fuszerka potwierdzona...
cz pt, 01 czerwca 2007 16:18

Po ponad dziewięciu miesiącach od rozpoczęcia prac w czwartek „w tajemnicy” dokonano odbioru zmodernizowanego stadionu przy ul. Zjazd w Łomży. Urzędnicy ratusza wskazali szereg nieprawidłowości... Zastrzeżenia dotyczą przede wszystkim nowej murawy, ale uwagi zgłoszono także m.in. do podbudowy bieżni i sposobu montowania ogrodzenia. Zielona Architektura z Warszawy ma naprawić fuszerkę do końca lipca. Prace na murawie mają być prowadzone w przerwie pomiędzy ligowymi rozgrywkami.

Medalowe żniwa lekkoatletów

Foto: Medalowe żniwa lekkoatletów
cz wt, 29 maja 2007 06:31

Bardzo dobrze spisali się młodzi łomżyńscy lekkoatleci podczas rozgrywanych w miniony weekend w Białymstoku w mistrzostwach województwa podlaskiego gimnazjów i szkół średnich w lekkiej atletyce - Gimnazjada i Licealiada. Już tradycyjnie łomżyńskie szkoły i kluby przywiozły grad medali, a najlepiej wypadł Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „PREFBET ŚNIADOWO” zdobywca połowy z wszystkich medali.

Piłkarska Nadzieja

Foto: Piłkarska Nadzieja
pon, 28 maja 2007 13:54

Kilkudziesięciu zawodników skupionych w kilkunastu zespołach bierze udział w młodzieżowym turnieju piłkarskim organizowanym przez parafię Krzyża Św. Na boisku popularnego skate-parku, na terenie spółdzielni mieszkaniowej Perspektywa, rozgrywki trwały przez cały weekend.

Łomżanka w finałach Mistrzostw USA Juniorów w wioślarstwie

Foto: Łomżanka w finałach Mistrzostw USA Juniorów w w...
cz nie, 27 maja 2007 22:06

Znakomicie radzi sobie młoda wioślarka rodem z Łomży. Maja Chełstowska, 17-latka, która jeszcze niedawno uczyła się w murach łomżyńskiego Publicznego Gimnazjum nr 1, do niemal roku przebywa i trenuje w USA. Największym jej sportowym sukcesem za oceanem jest awans drużyny CRI Boston, w której trenuje Maja, do finałów Mistrzostw USA juniorów.

Dobre występy lekkoatletów LKS Narew-Kurpiewski Łomża

cz wt, 22 maja 2007 15:30

Bardzo dobre wyniki uzyskali lekkoatleci klubu LKS Narew-Kurpiewski Łomża podczas rozgrywanej ligi juniorów na stadionie warszawskiego Orła. W niedzielę (20.05.07r.) Artur Zaczek przebiegł 100m w czasie 10.76s i do minimum na Mistrzostwa Europy zabrakło zaledwie 0.01s. Po 20-stu minutach odpoczynku pokonał dystans 200m w 21.93s.

Miało być za karę, a wychodzi że będzie za kasę...?

Foto: Miało być za karę, a wychodzi że będzie za kasę...
cz pon, 21 maja 2007 14:48

Ratusz ogłosił przetarg na II etap modernizacji miejskiego stadionu przy ul. Zjazd. Choć nazwa brzmi dumnie okazuje się, ze zakres robót jest wyjątkowo skromny i w znacznej część pokrywa się z tym co miała wykonać firma „Zielona Architektura” jako karę za niedotrzymanie terminów realizacji I etapu modernizacji stadionu. II etap zasadniczo ogranicza się do boiska treningowego obok płyty głównej.

Sukcesy łomżyńskich karateków

Foto: Sukcesy łomżyńskich karateków
cz pon, 21 maja 2007 10:39

2 złote i dwa brązowe medale zdobyli zawodnicy i zawodniczki Łomżyńskiego Klubu Karate podczas zawodów IV Pucharu Polski młodzików i juniorów młodszych w Solcu Kujawskim. Drużynowo nasza ekipa zajęła II miejsce ustępując tylko drużynie z Augustowa. Ogółem w zawodach wystartowało 152 zawodników z 34 klubów z całej Polski.

VII Olimpiada Caritas dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej

Foto: VII Olimpiada Caritas dla dzieci i młodzieży ni...
mm nie, 20 maja 2007 07:26

W dniu 19.05.2007 Caritas Diecezji Łomżyńskiej zorganizowała VII Olimpiadę Caritas dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej pod hasłem „Zwyciężę bo pokonam samego siebie” w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. Uczestnikami imprezy były dzieci i młodzież niepełnosprawna, która rywalizowała drużynowo reprezentując placówki z Łomży, Białegostoku, Ostrołęki, Grajewa, Zambrowa, Zuzeli, Długoborza, Kolna, Jedwabnego, takie jak: Warsztaty Terapii Zajęciowej, Szkoły Specjalne, Domy Opieki Społecznej, Ośrodki Szkolno – Wychowawcze, Szkoły z klasami integracyjnymi, Parafialne Zespoły Caritas (województwo podlaskie i mazowieckie). Łączna liczba zawodników to 300 osób.

Udane starty łomżyńskich lekkoatletów

cz pon, 14 maja 2007 14:20

Doskonałe wyniki osiągnęli lekkoatleci LKS Narew Kurpiewski Łomża podczas mitingów rozpoczynających lekkoatletyczny sezon 2007r. Aktualny halowy mistrz Polski juniorów w biegu na 60m Artur Zaczek podczas przenikliwego zimna i przeciwnego wiatru na zawodach w Białymstoku na dystansie 100m osiągnął rezultat 10.86s. Minimum na tegoroczne Mistrzostwa Europy juniorów wynosi -10.75s. - Osiągnięcie takiego rezultatu to tylko kwestia najbliższych startów – podkreśla trener utalentowanego łomżyńskiego biegacza Trener Kotowski.

Dobre występy łomżyńskich tenisistek stołowych

cz pon, 14 maja 2007 04:33

W niedzielę w Dobrzeniu Wielkim zakończyła się XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Tenisie Stołowym. Zawodniczki SKTS Wałkuscy Łomża kolejny raz w tym roku udowodniły, że należą do czołówki Polski. Na 32. zawodniczki startujące w turnieju zostały sklasyfikowane na miejscach: 5-8 Monika Narolewska, 9-12 Weronika Łuba i 17-24 Edyta Szabłowska

Brydzowe mistrzostwa Łomży

Foto: Brydzowe mistrzostwa Łomży
cz nie, 06 maja 2007 22:48

31 par brydżystów zasiadło w niedzielę do rozgrywek w II Otwartych Mistrzostwach Łomży w brydżu sportowym Par na zapis maksymalny o Puchar Prezydenta Łomy. Zwyciężyli z bardzo dobrym wynikiem ponad 66 % zawodnicy klubu Kinoplex Sanpol Białystok: Wiesław Pietraszewski, Krzysztof Polecki. Najwyżej z łomżyńskich par na 5 miejscu uplasowali sie reprezentujący III ligowy Imperial Łomża: Włodzimierz Królak, Adam Myśliwiec.

Złoto Oli

Foto: Złoto Oli
cz nie, 06 maja 2007 17:51

Aleksandra Zajkowska wywalczyła złoty medal podczas rozgrywanych w Opolu IV Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. To dyscyplina pokazowa przy XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych. Aleksandra Zajkowska ma 16 lat.

Półfinały Mistrzostw Polski w Teniste Stołowym

mm śr, 02 maja 2007 18:49

W poniedziałek 30.04.2007r. w Łomży został rozegrany Półfinał Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym w kategoriach młodzik, kadet i junior. (każda kategoria ma przypisaną inną nazwę zawodów: Puchar Polski Młodzików, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski Juniorów), Bardzo dobrze spisali się zawodnicy i zawodniczki z woj. podlaskiego.

II-Otwarte Mistrzostwa Łomży w brydżu sportowym

mm wt, 01 maja 2007 17:31

W dniu 6 maja br w foyer sali widowiskowej Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej (dawniej Urzędu Wojewódzkiego) przy ulicy Nowej 2 o godz. 10 odbędą się II-Otwarte Mistrzostwa Łomży w brydżu sportowym par na zapis maksymalny, o Puchar Prezydenta Miasta. Turniej ten zaliczany jest do rankingu Grand Prix Podlaskiego Związku Brydża Sportowego. Obowiązują przepisy PZBS i regulamin PdlZBS (http://pdlzbs.mgmnet.pl/)

Dobre występy łomżyńskich tenisistek stołowych

cz nie, 22 kwietnia 2007 20:58

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 8 w Łomży w składzie: Monika Narolewska, Weronika Łuba i Emilia Majewska zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal w Ogólnopolskim Finale Gimnazjady w Tenisie Stołowym, który odbywał się w dniach 18-20.04.2007r. w Brzegu Dolnym. Po powrocie do domu – w niedzielę 22 kwietnia – podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym rozegranych w Dobrzyniewie dziewczęta były bezkonkurencyjne wśród kadetek obejmując wszystkie miejsca na podium.

Siatkarska II liga w Łomży

Foto: Siatkarska II liga w Łomży
cz so, 21 kwietnia 2007 18:44

Ogromy sukces odniosły młode siatkarki UKS „Jedynka” Łomża. Podopieczne trenera Mirosława Skawskiego w sobotnie popołudnie wywalczyły awans do drugiej ligi. Po zaciętym pojedynku łomżanki pokonały 3 : 2 zespół Orzeł Kozy. Był to drugi mecz barażowy o II ligę. Przed tygodniem zawodniczki „Jedynki” także wygrały w tie breaku.

Walczą o drugą ligę

cz pon, 16 kwietnia 2007 08:29

Grając na wyjeździe siatkarki Jedynki Łomża pokonały 3 : 2 LKS Orzeł Kozy w pierwszym z dwóch spotkań o grę w drugiej lidze. Mecz był wyrównany i zacięty. W pierwszym secie łomżanki prowadziły już 21:16, ale go przegrały. Następnie wygrały set drugi, przegrały trzeci i wygrały czwarty. O tym która drużyna jest lepsza zdecydowała tie break, ale i tu nie obyło się bez emocji. Zawodniczki „jedynki” przegrywały 5:8, 9:12 by ostatecznie wygrać go 15:13.

Amatorskie mistrzostwa Łomży pool bilard

Foto: Amatorskie mistrzostwa Łomży pool bilard
cz pt, 06 kwietnia 2007 12:22

Krystian Sasinowski wygrał I Mistrzostwa Łomży amatorów w pool bilard. W turnieju brało udział 23 zawodników w tym 3 dziewczyny. Zwycięzca (amator) w finale pokonał 7-6 zawodnika bilardowej drużyny Klubu 54 Bartosza Kucisza. W nagrodę otrzymał kij bilardowy firmy Players, a także puchar i nagrodę pieniężną.

Mistrzowie z Łomży

Foto: Mistrzowie z Łomży
cz pon, 02 kwietnia 2007 11:23

Dwa tytuły Mistrza Polski, jeden srebrny i dwa brązowe medale przywieźli z Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Karate Fudokan zawodnicy łomżyńskiego klubu Dragon Łomża. Zawody odbyły się w dniach 30.03 – 01.04 b.r. w Kolnie.

« · «« · 134 · 135 · 136 · 137 · 138 · 139 · 140 · 141 · 142 · 143 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę