Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Podlaski ZPN w obronie ŁKS-u

Foto: Podlaski ZPN w obronie ŁKS-u
cz pon, 07 stycznia 2008 07:05

„Najbliższe dni są decydujące dla przyszłości łomżyńskiego futbolu. Wzywam wszystkich do wznowienia rozmów i oferuję każdą pomoc w ich doprowadzeniu do szczęśliwego końca” – napisał w liście do łomżyńskich działaczy piłkarskich Witold Dawidowski Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. - „Jestem z wszystkimi, którym dobro ŁKS leży na sercu i wzywam do jak najszybszego wprowadzenia w życie „Partnerstwa na rzecz ŁKS”. Mam na myśli przede wszystkim władze samorządowe Łomży oraz pozostałe osoby, które podpisały lub miały podpisać ten plan i pomóc wcielić go w życie. Brak odpowiedzi sprawi, że odpowiedzialność za katastrofę i zniszczenie 80-letniej tradycji klubu spadnie na ich barki” - podkreśla prezes.

Przegrana na początek roku

cz nie, 06 stycznia 2008 12:06

Zawodniczki UKS „Jedynka” Łomża od przegranej rozpoczęły rundę rewanżową drugoligowych rozgrywek siatkówki kobiet. Grając na wyjeździe musiały ponownie uznać wyższość zawodniczek AZS AWF Warszawa. W pierwszym spotkaniu (20 października, Łomża) łomżanki urwały warszawskim akademiczkom jednego seta, teraz nie udało się nawet to.

Na narty pod Łomżę

Foto: Na narty pod Łomżę
cz pt, 04 stycznia 2008 18:36

Całkiem spore górki, około 20 cm śniegu, wyciągi i narty... może to nie to samo co w Alpach, ale zdecydowanie bliżej. Raptem 10 km od Łomży znajdują się trzy trasy narciarskie o łącznej długości około 1500 metrów. Z barku naturalnego śniegu stoki są sztucznie naśnieżane, dzięki czemu nawet teraz panują tu całkiem przyzwoite warunki do jazdy na nartach. I wszystko byłoby pięknie gdyby nie siarczysty mróz i silny wiatr, które skutecznie odstraszają amatorów „białego szaleństwa”.

Czy to już koniec ŁKS-u?

Foto: Czy to już koniec ŁKS-u?
cz pt, 04 stycznia 2008 13:56

Cały zarząd ŁKS-u Łomża poddał się do dymisji - informację potwierdził nam jeden z dotychczasowych członków zarządu klubu. Teraz zgodnie z prawem „piłka” jest po stronie prezydenta Łomży Jerzego Brzezińskiego, który sprawuje nadzór nad stowarzyszeniami działającymi na terenie miasta.

Trenowali u boku mistrzów

Foto: Trenowali u boku mistrzów
cz pt, 04 stycznia 2008 11:29

Pracowicie spędzili przerwę świąteczną zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” z siedzibą w Łomży. Tradycyjnie czas wolny wykorzystali od nauki na zgrupowaniu sportowym w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. W zgrupowaniu uczestniczyło 8 zawodników oraz trener Andrzej Korytkowski.

ŁKS bez „Partnerstwa” przetrwa?

Foto: ŁKS bez „Partnerstwa” przet...
cz cz, 03 stycznia 2008 18:51

Witoldowi Mroziewskiemu nie przedstawiono dziś do podpisania umowy trenerskiej z ŁKS-em. Nie doszło także do podpisania listu intencyjnego w sprawie „Partnerstwo na rzecz ŁKS Browar Łomża” i jak się wydaje pomysł ten już definitywnie przepadł. W piątek rano ma zebrać się zarząd klubu i oznajmić co następuje... Z nieoficjalnych informacji wynika, że może odejść kolejna grupa działaczy.

Awans Technika Łomża na czwarte miejsce

cz nie, 30 grudnia 2007 22:56

Zwycięstwem Technika Łomża zakończył się jedyny mecz rozegrany w dziewiątej kolejce spotkań III ligi. Łomżanie we własnej sali pokonali 94:81 zespół U Cezara Białystok. Decydująca dla losów spotkania była druga kwarta, którą gospodarze wygrali różnicą aż 15 punktów (30:15) i do przerwy mieli już dwanaście "oczek" przewagi.

Mroziewski będzie trenerem ŁKS-u

Foto: Mroziewski będzie trenerem ŁKS-u
cz pt, 28 grudnia 2007 18:28

Witold Mroziewski ma zostać nowym trenerem drugoligowego zespołu ŁKS Browar Łomża. Jak podał klub w komunikacie jego kandydaturę zarządowi ŁKS-u rekomendowała „Rada Sportowa”. „Po szczegółowej analizie zaprezentowanej przez trenera koncepcji prowadzenia zespołu, warunków finansowych i organizacyjnych drużyny, Zarząd ŁKS-u uznał, że Pan Mroziewski będzie najlepszym kandydatem na to stanowisko” - czytamy w oświadczeniu nadesłanym do naszej redakcji.

Piłkarskie stroje na gwiazdkę

Foto: Piłkarskie stroje na gwiazdkę
cz so, 22 grudnia 2007 12:26

Nie lada prezent od „Mikołaja” otrzymali młodzi piłkarze ŁKS-u Łomża. Pod choinką znaleźli 36 kompletów nowych strojów sportowych. Tym razem w rolę świętego, i to kilka dni przed Bożym Narodzeniem, wcielił się Tomasz Filipkowski właścicielowi firmy Uniqa przedstawicielstwo w Łomży.

ŁKS nie zginie

Foto: ŁKS nie zginie
cz pt, 21 grudnia 2007 10:05

- Jestem zadowolony z tego spotkania. ŁKS Łomża udowodnił, że jest godnym partnerem dla Browaru Łomża i władz miasta – tak o wczorajszym wieczornym spotkaniu w sprawie przyszłości drugoligowej drużyny ŁKS-u Browar Łomża mówi Maciej Zajkowski. Na spotkanie przyszło kilkudziesięciu przedsiębiorców, którzy zdeklarowali gotowość współfinansowania drużyny na poziomie kilkuset tysięcy złotych.

Dotacje pod choinkę

Foto: Dotacje pod choinkę
cz cz, 20 grudnia 2007 13:51

Niemal 100 tysięcy złotych podzielili wczoraj radni w ramach dotacji dla łomżyńskich klubów sportowych. Najwięcej pieniędzy – 45 tys zł – otrzymał Łomżyński Klub Sportowy na szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej.

ŁKS decydujące starcie

cz cz, 20 grudnia 2007 12:27

Dziś wieczorem okaże się jakie będą najbliższe losy Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Na specjalnym zebraniu mają spotkać się działacze klubu, prezes Browaru Łomża, prezydent Miasta i biznesmeni, którzy w ostatnich latach w większym lub mniejszym stopniu wspierali klub i jego drużynę piłkarską. Głównym celem spotkania jest określenie „realnego” budżetu klubu w przyszłym roku.

Zamiast Łomży wybrał Pruszków

cz pon, 17 grudnia 2007 14:57

W łomżyńskim ŁKS-ie trwają intensywne poszukiwania szkoleniowca. Trenerem drugoligowej drużyny miał zostać Jacek Grembocki (to on miał być oficjalnie przedstawiony podczas konferencji w ubiegłym tygodniu), ale w ostatniej chwili zrezygnował z łomżyńskiej oferty i wybrał tę złożoną przez Znicza Pruszków.

Młodzi łomżyńscy piłkarze najlepsi w Turnieju Wojciecha Chylińskiego

Foto: Młodzi łomżyńscy piłkarze najlepsi w Turnieju W...
cz pon, 17 grudnia 2007 12:02

Osiem zespołów rocznika 1996 i młodsi z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego rywalizowało w sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie w X Podlaskim Świąteczny Turniej żaków w piłce nożnej Pamięci Wojciecha Chylińskiego. Zwyciężyła drużyna ŁKS Łomża trenowana przez Sławomira Stanisławskiego, która w finale pokonała UKS RONA 03 I Ełk (trener Jakub Golak).

Medalowy rok lekkoatletów Prefbetu Śniadowo

Foto: Medalowy rok lekkoatletów Prefbetu Śniadowo
cz pon, 17 grudnia 2007 11:42

56 medali na różnego rodzaju mistrzostwach zdobyli w tym roku zawodnicy LUKS i LŁKS „Prefbet Śniadowo”. Najwięcej było oczywiście medali mistrzostw województwa podlaskiego, ale są wśród nich także medale Mistrzostw Polski w tym cztery złote. Podczas uroczystego podsumowania roku wręczono puchary i statuetki nie tylko najlepszym sportowcom, ale także współpracującym z nimi nauczycielom i dyrektorom szkół, samorządowcom i sponsorom.

Drugoligowa drużyna AZS PWSIP Wałkuscy Łomża wygrała lubelski turniej

Foto: Drugoligowa drużyna AZS PWSIP Wałkuscy Łomża wy...
cz pon, 17 grudnia 2007 08:32

Bardzo dobrze zaprezentowały się łomżyńskie tenisistki stołowe podczas rozegranego w Lublinie II Turniej o Mistrzostwo II Ligi Kobiet w Tenisie Stołowym. Drużyna AZS PWSIP Wałkuscy Łomża wygrała ten turniej pokonując zespoły z Lublina i Ryk. Łomżanki po rozegraniu dwóch turniejów prowadzą w swojej grupie i ich awans do I ligi staje się coraz bardziej realny.

Lider jednak lepszy od beniaminka

Foto: Lider jednak lepszy od beniaminka
cz so, 15 grudnia 2007 21:01

Własne boisko nie pomogło siatkarkom UKS „Jedynka” Łomża. Podopieczne Mirosława Skawskiego uległy w trzech setach (19:25, 19:25, 16:25) liderowi drugoligowych rozgrywek zespołowi Legionovia Legionowo. - Widać było na boisku kto jest liderem, a kto jest z dołu tabeli – mówił po meczu szkoleniowiec łomżanek, podkreślając, że zawodniczki z Legionowa w poprzednim sezonie grały w pierwszej lidze i teraz pewnie zmierzają do powrotu.

Boguski zadebiutował w piłkarskiej reprezentacji Polski

Foto: Boguski zadebiutował w piłkarskiej reprezentacj...
cz so, 15 grudnia 2007 20:17

Rafał Boguski wychowanek ŁKS-u Łomża w sobotę wieczorem zadebiutował w reprezentacji Polski. Od 46 minuty zagrał w towarzyskim meczu z Bośnią i Hercegowiną. Rozegrany w Turcji mecz wygrała Polska 1 : 0.

Na lidera w osłabieniu

Foto: Na lidera w osłabieniu
cz so, 15 grudnia 2007 13:49

Bez dwóch zawodniczek z podstawowego składu siatkarki UKS „Jedynka” Łomża będą wałczyły dziś z liderem drugoligowych rozgrywek. Zespół LTS Legionovia Legionowo wygrał wszystkie osiem rozegranych dotychczas spotkań, tracąc w nich jedynie cztery sety.

Gdzie jest prezes? i czy „Partnerstwo” uratuje ŁKS?

Foto: Gdzie jest prezes? i czy „Partnerstwo...
cz pt, 14 grudnia 2007 13:21

„Partnerstwo na rzecz ŁKS Browar Łomża” to jak się wydaje ostatnia deska ratunku dla Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Określa ono parytety finansowania drugoligowej drużyny piłkarskiej w przyszłym roku. Dziś, podczas konferencji prasowej, przedstawiono jego ogólne założenia. Budżet klubu ma się opierać na trzech filarach. Pierwszym z nich jest główny sponsor – Browar Łomża, drugi to samorząd miasta, a trzeci pozostali sponsorzy i sympatycy klubu. Jeśli projekt nie przejdzie może to oznaczać koniec.. Tymczasem w klubie już od co najmniej dwóch tygodni nie pojawia się prezes ŁKS-u.

« · «« · 134 · 135 · 136 · 137 · 138 · 139 · 140 · 141 · 142 · 143 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę