Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Religia

Temat: Cieszymy się, że Jezus jest wśród nas.

Gdy Pan Jezus został ukrzyżowany apostołowie przestraszeni uciekli .  Schowali się w sali i mocno zamknęli drzwi. Nie wiedzieli co mają robić – ich Pan i nauczyciel został ukrzyżowany. Byli bardzo smutni. Gdy przybiegły kobiety mówiąc im , że ,,Jezus zmartwychwstał” i grób jest pusty. Apostołom było  trudno w  to uwierzyć. Wtedy  Pan Jezus wszedł do pomieszczenia , w którym przebywali. Przyszedł mimo drzwi zamkniętych.  Gdy wszedł  przywitał ich  słowami,, Pokój wam”.  Przyniósł im radość i pokój. Mogli znów z Nim rozmawiać, dotknąć jego ran.

Posłuchaj piosenki : ,, Bóg nie umarł, Jezus żyje”.  Spróbuj nauczyć się śpiewać  z pokazywaniem. Znajdziesz ją na stronie:

https://www.youtube.com/watch?v=nddna7bHcXI


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę