Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Wasze prace - ,,Z kulturą za pan brat"

W tym tygodniu zachęcamy Was Kochani do wykonywania różnorodnych zadań oraz prac plastycznych dotyczących kultury i sztuki. Wyruszymy w świat filmu i teatru. Już od poniedziałku zaczęli z nami pracować: Kubuś Ko., Kubuś Ka, Antoś oraz Ola Z. Brawo Kochani, wykonaliście piękne prace na 6. Czekamy na resztę grupy. Przypominamy adres: przedszkole5lomza@wp.pl P.s. Wszystkie prace jakie otrzymujemy na e-mail od państwa od razu udostępniamy w galerii prac. Jeśli czyjejś pracy nie będzie prosimy o kontakt do nas. Pozdrawiamy. P. Iza i P. Agnieszka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 12 kwietnia 2021 18:19
Data ostatniej edycji: pon, 31 maja 2021 20:09:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę