Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

XIII Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli im. Mieczysława Jarząbka w Łomży 11.10.2015 r

 

Już po raz trzynasty w łomżyńskim Oddziale ZNP spotkali się pasjonaci gry w brydża. Tegoroczny Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli był wyjątkowy, ponieważ patronem rozgrywek został Mieczysław Jarząbek  - zasłużony działacz związkowy, wieloletni przewodniczący
Sekcji Brydża Sportowego i pomysłodawca Turnieju. Wnioskował o to Kol. Adam Myśliwiec. W związku z tym zaprosiliśmy Panią Irenę Jarząbek, żonę Pana Mieczysława, która niestety już zagrała w karty, ale kibicowała naszej najstarszej zawodnicze Kol. Irenie Wagner.

Łącznie w XIII Turnieju udział wzięło piętnaście par graczy z Łomży, Zambrowa, Przasnysza, Suwałk, Czarnej Białostockiej, a nawet przyjechały brydżystki z Warszawy i Rybnika. Tradycyjnie nad przebiegiem turnieju czuwał sędzia Grzegorz Zalewski. Zwycięzcami okazali się koledzy
Jerzy Pałysa i Jerzy Cichowski z Przasnysza, drugie i trzecie miejsce przypadło parom łomżyńskim  – Krzysztof Krajewski i Jacek Pióro oraz Stanisław Walewski i Wiesław Sienkiewicz. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Były także nagrody pocieszenia, dla tych, którym tym razem nieudało się wygrać szlema z rekontrą.

Na zakończenie Turnieju Kol. Prezes Oddziału Kol. Aleutyna Kołos zafundowała wszystkim wspaniałą grochówkę i bigos, których zapachy rozładowywały emocjonalne debaty o pikach, treflach i kierach…  itd.

Ewa Chludzińska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
wt, 10 listopada 2015 09:02
Data ostatniej edycji: wt, 10 listopada 2015 09:20:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę